Nyomás alatt tartotta az utolsó a Fradit – reakció

Disztl másképpen látta a meccset, mint Rebrov.

Mint ismeretes, az FTC 3-2-re nyert tegnap este a Kaposvár otthonában. Mint jeleztük, Szerhij Rebrov, az FTC mestere a támadásokról is beszélt a meccs utáni értékelésében, mert újságírók megkérdezték tőle, többet támadtak-e a csapata ellen, mint a hazai meccseken lenni szokott.

Diszt László, a Kaposvár részéről elmondta, szerinte nyomás alatt tartották ellenfelüket:

„A Fradit fogadni mindig öröm. A csapat az elmúlt években lehetővé tette, hogy az NB I-ben szerepeljünk, ez a szurkolóinknak és a játékosoknak is óriási. Abban reménykedtünk, hogy, ha lelkesen, agresszíven és keményen játszunk, akkor eredményesek leszünk. Az első félidőben azt próbáltuk váltogatni, hogy visszább állunk, majd feljebb toljuk a védekezést, s sikerült egy nagyszerű gólt lőttünk, de erre rögtön jött a válasz, majd egy bosszantó gólt kaptunk egy nem túl veszélyes szabadrúgásból. A második félidőben feljebb mentünk, nyomás alatt tartottunk a Fradit, sikerült újra gólt lőni, s 2–2 után azt gondoltuk, hogy beadások, átlövések után sikerül meg egyet szereznünk. Csapat szinten sokat tettünk ezért, de a Ferencváros labdarúgóinak egyéni kvalitásai eldöntötték a mérkőzést.”