nb1.hu

Stieber-gól Újpesten, iksz a Fradi-Honvédon – EREDMÉNYEK, TABELLÁK

Két kiállítás a Puskásnál.

 

Az NB III 11. fordulóját rendezik vasárnap.

 

Késő délelőtti kezdéssel négy mérkőzést rendeztek. A Nyugati csoportban a Puskás Akadémia II. és a Bicske is előnyből bukott: előbbi otthonában Kocsis duplájával a Tatabánya tudott fordítani (a hajrában két felcsúti játékost is kiállított a játékvezető), míg a bicskeieket a Géresi Krisztiánnal és Funsho Bamgboyéval is felálló MOL Fehérvár II. győzte le.

 

A Közép csoportban a két fővárosi fiókcsapat, a Ferencváros II. és a Honvéd II. 1-1-es döntetlent játszott egymással, míg az Újpest II. a Rákosmentét verte – a lilák második gólját Stieber Zoltán szerezte.

 

Nyugati csoport:
 
MOL Fehérvár II–Bicske 2-1
Puskás Akadémia II–Tatabánya 1-2
16.00: BKV Előre–Sopron
16.00: Balatonfüred–III. Kerületi TVE
16.00: Gárdony–Nagykanizsa
16.00: Mosonmagyaróvár–Ménfőcsanak
16.00: ZTE II–Pápa
16.00: Komárom–THSE-Szabadkikötő
16.00: Érd–Lipót
16.00: Veszprém–Nagyatád 
 
A tabella a linkre kattintva érhető el

 

Közép csoport:
 
FTC II–Honvéd II 1-1
Újpest II–Rákosmente 2-0
14.00: Paks II–Iváncsa
16.00: Taksony–Hódmezővásárhely
16.00: Körösladány–Szekszárd
16.00: Dabas-Gyón–ESMTK
16.00: Majos–Szegedi VSE
16.00: Monor–Dunaújváros
18.00: Kecskemét–FC Dabas

 
A Kozármisleny-Vác meccset később pótolják.
 
A tabella a linkre kattintva érhető el

 

A Keleti csoport programja:
 
16.00: Mezőkövesd II–DVSC II
16.00: Salgótarján–Tiszaújváros
16.00: Tiszafüred–Sajóbábony
16.00: Balassagyarmat–Kisvárda II
16.00: Eger–Hatvan
16.00: Tállya–Füzesgyarmat
16.00: Putnok–Gyöngyös
16.00: Sényő–Jászberény
16.00: BVSC–DVTK II
17.00: Tiszakécske–Cegléd
 

A tabella a linkre kattintva érhető el
 
 
FRISSÍTÉS: napi összefoglalónk ide kattintva érhető el.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Kisvárda Master Good
Mezőkövesd Zsóry FC
Fehérvár FC
MTK Budapest
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC