Horváth jó teljesítményről, Sztankovics Lisztes jövőjéről is beszélt – reakciók

Az NB I 30. fordulójának zárómérkőzésén a Ferencváros 2-1-re nyert az MTK vendégeként.

MTK-FTC: Dibusz-bravúrok a hajrában, az első félidőben eldőlt az örökrangadó

A meccs után a hazaiak vezetőedzője az M4 Sportnak adott interjújában elmondta, hogy nem mondtak le a 4-5. hely megszerzéséről.

Horváth Dávid (MTK): „Az elejétől kezdve összeszedettek és koncentráltak voltak a játékosok, a Ferencváros játékerejéből kiindulva persze néha hibáztunk, de ahogy múlt az idő, egyre jobb teljesítményt nyújtottunk. Kifejezetten tetszett, hogy a második félidőben még jobbak tudtunk lenni. Nagyon sajnálom, hogy ez pontban, pontokban nem mutatkozott meg.

Rendben volt a csapat teljesítménye. Nyilván ez is egy vereség, de nem mindegy, hogyan kapunk ki. Ebből szerintem tudunk építkezni, nagyon remélem, hogy ez meg fog mutatkozni a következő három mérkőzésen is.

A vendégek szerb trénere a csapatszellem erejét emelte ki.

Dejan Sztankovics (FTC): „Összességében nagyon élveztem a találkozót. Az első félidőben kiválóan játszottunk, mi irányítottuk a játékot és gólhelyzeteket alakítottunk ki. Persze, pihentettem néhány futballistát, de minden fiatal játékos teljesítményének örülök, akik ma pályára léptek, szerintem meghálálták a bizalmat. Folyamatosan azon dolgozik mindenki, hogy egyre jobbak és jobbak legyünk.”

A 45 éves mestert a meccsen gólt és gólpasszt is jegyző Lisztes Krisztiánról is kérdezték.

Kiváló tehetség, nagyon sok van benne, minden egyes nap nagyon komolyan kell dolgoznia azért, hogy a jövőben nagyon fontos tagja legyen a magyar válogatottnak.

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)