Várda-Újpest: megmenekülőben a lilák vezetőedzője?

Elképesztő utolsó percek voltak.

KISVÁRDA-ÚJPEST 1-1

Egy elsőre unalmasnak tűnő meccset vívott egymással a Kisvárda és az Újpest, ám a végére nagyon felpörögtek az események, amik bőven kárpótolták a nézőket. Egy-egy ponttal gazdagodott tehát mind a két csapat, ami a liláknak lehet értékesebb. A meccs előtti beharangozóban már jeleztük, hogy az Újpest vezetőedzőjének Predrag Rogannak mindenképpen szüksége lehet 3-4 pontra az utolsó két meccsen ahhoz, hogy megőrizze az állását. Supka Attila csapata pedig megtörte a három meccse tartó góltalanságát, ám a győzelem most sem jött össze.

A MECCS FŐSZEREPLŐI: SZAKÁLY PÉTER ÉS JELENA RICHÁRD

A két gólszerző ,,mentette meg" a meccset, ha nem lőnek gólt, akkor sok mindenről nem lehetne beszélni a meccs után. Szakály gyönyörű gólt rúgott, míg Jelena igazán drámaivá tette a meccs végét.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: A HAJRÁ

Az első 85 percben tulajdonképpen semmi említésre méltó dolog nem történt. Azonban az utolsó minutumokra nagyon felpörögtek az események, megszerezte a vezetést az Újpest, majd tizenegyest hibázott a Kisvárda, ám az egyenlítés még is összejött kicsivel később.

A GÓLOK TÖRTÉNETE:

85. perc: Szakály Pétert nem támadták meg a hazai védők, így néhány méter labdavezetés után 16 méterről egy parádés gólt lőtt. 0-1

90+1. perc: Lucas remek indítását középre fejelte Sassá, amire Jelena érkezett és 3 méterről a kapuba fejelt. 1-1

A KÖVETKEZŐ FELADAT:

A következő körben a Kisvárda a Vidi vendége lesz, míg az Újpest a Honvédot látja vendégül.