Újabb lépést tett meg a Puskás Akadémia az ezüstérem felé

Supka Attiláék egyre mélyebb gödörben vannak.

Kisvárda-Puskás Akadémia 0-1

Újabb lépést tett meg az ezüstérem felé a Puskás Akadémia, mely ezúttal a Kisvárda együttesét múlta felül. Ugyan mind a két csapata hatalmasat küzdött, csak a vendégek jutottak el gólig. Hornyák Zsoltnak sikerült hamar helyreráznia a játékosait, a Magyar Kupából való kiesés és a Honvéd elleni vereség után, míg Supka Attila gárdája sorozatban a harmadik bajnokiját veszítette el.

Hirtelen megbeszélés a meccs után: edzőváltás lesz Kisvárdán? – NB1.hu

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: JOSIP KNEZEVIC

Az ő találtata döntötte el a három pont sorsát. A gólja mellett is voltak szép megmozdulásai, valamint nagyon harcias volt, megküzdött a csapata sikeréért.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: HORVÁTH ZOLTÁN HELYZETE

A 86. percben állt a legközelebb az egyenlítéshez a Kisvárda, Bumba adta középre a labdát, amit Horváth próbált meg kapura ollózni, ám nem sikerült. A megismételt várdai próbálkozást is blokkolták a felcsútiak.

A GÓL TÖRTÉNETE:

39. p.: Slagveer jobb oldalról a kapu elé lőtte a labdát, ami elsuhant Ene mellett, majd a túloldalon érkező Knezevic 4 éterről a kapuba lőtt. 0-1

A következő körben a Kisvárda a Honvéd vendége lesz, míg a Puskás Akadémia az Újpestet látja vendégül.

KISVÁRDA MASTER GOOD–PUSKÁS AKADÉMIA FC 0–1 (0–1)
Kisvárda, Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Bogár Gergő (Tóth II. V., Szalai B. – Káprály M., Ducsai J.)
KISVÁRDA: Minca – Melnik, Ene, Prenga, Hej (Leoni, 77.) – Zlicsics, Ötvös – Navrátil (Sassá, 64.), Karabeljov (Camaj, 77.), Kovácsréti (Bumba, 64.) – Viana (Horváth Z., 68.). Vezetőedző: Supka Attila
PUSKÁS: Tóth B. – Joao Nunes, Meissner, Spandler, Deutsch – Van Nieff, Urblík – Slagveer, Knezevic (Corbu, 79.), Komáromi (Kiss T., 66.) – Mance (Plsek, 83.). Vezetőedző: Hornyák Zsolt
Gólszerző: Knezevic (39.)