Spanyol csapatnak rúgott négyet a Fradi

Spanyolország - Ketten is dupláztak.

Ferencváros–Cádiz CF (spanyol másodosztály) 4–0 (2–0)
FTC, 1. FÉLIDŐ: Dibusz – Botka, Otigba, Blazic, Pedroso – Gorriarán, Leandro – Varga R., Szpirovszki, Paintsil – Böde. 2. FÉLIDŐ: Varga Á. – Lovrencsics G., Batik, Koch, Sternberg – Hajnal, Nagy D., Moutari, Rui Pedro, Lovrencsics B. – Georgijevics.
Gólszerző: Varga R. (41., 43.), Georgijevics (64., 80.)

A Fradi honlapja így tájékoztatta élő közvetítésében a szurkolóit és a közvéleményt a gólokról:

"41. p.: Szöglet után Varga ívelt középre, majd Leandro fejelt nem sokkal mellé. Bödével szemben szabálytalankodtak a tizenhatos vonalánál. Veszélyes helyről jöhetünk szabadrúgással! Varga Roland mesterien lőtt a kapu jobb oldalába. 1-0!

43. p.: Gyorsan megjött a második is! Varga két percen belül duplázik! Gorriaran bal alsóra tartó lövését védte a kapus, a kipattanóra Varga érkezett, aki éles szögből a kapuba lőtt!

64. p.: Nagy Dominik fordult le a tizenhatoson belül védőjéről, Georgijevicnek passzolt, aki laposan, magabiztosan a kapuba lőtt! Ez volt a szerb játékos első gólja a Fradiban.

80. p.: Már néggyel vezetünk! Amadou tört be a tizenhatosra, laposan Georgijevicnek passzolt, aki határozottan befejezte az akciót és feliratkozott Varga mellé a duplázók sorába!"

NB I-es fizetések: „megerősítette" az MLSZ a sajtóhíreket – NB1.hu