FTC-Újpest: Rebrov üzent a Fradi-szurkolóknak, Rogan megköszönte – reakciók

Nem gondolnak a kiesésre az újpestiek.

Az nb1.hu-n már szombaton beszámoltunk arról, hogy a Derbi ismét a Ferencváros győzelmével zárult. A bajnok zöld-fehérek 1-0-ra győzték le a lila-fehéreket, a rangadó egyetlen gólját Boli szerezte az 53. percben. Érdekesség, hogy ebben a szezonban a Fradi háromszor is 1-0-s győzelmet aratott az újpestiek ellen, és a meccseken mindig Boli szerezte a sorsdöntő találatot.

Fradi-Újpest: Boli mesterhármas! – GÓLOK TÖRTÉNETE – NB1.hu

A lefújás után Szerhij Rebrov annak örült, hogy a szurkolók visszatérhettek a stadionba. Predrag Rogan pedig elmondta, az újpestiek nem gondolnak a kiesésre, bíznak magukban. Nézzük, miket mondott még a két vezetőedző. A sajtótájékoztatón egyébként a Nemzeti Sport mellett csak az nb1.hu tett fel kérdéseket a két vezetőedzőnek.

Szerhij Rebrov: "A legfontosabb az, hogy visszajöhettek a szurkolók, akármilyen meccsen lépünk pályára, értük játszunk. Remek atmoszférában futballozhattunk, kontrolláltuk a meccset, lőhettünk volna több gólt is, de a lényeg, hogy megszereztük a három pontot, ezzel szép ajándékot szereztünk a szurkolóknak.Nagy nyomást helyeztünk ellenfelünkre, és azért érdemeltük meg leginkább a győzelmet, mert nemcsak a gólokban, minden területen jobbak voltunk ellenfelünknél. Nem lesz könnyű, de a további meccseket is ilyen szellemiségben szeretnénk lehozni bajnokként. Örülök, hogy nem vagyunk nyomás alatt három ilyen nehéz ellenfél ellen, mint az Újpest, a Fehérvár és a Mezőkövesd. Nehéz a bajnokságban minden találkozó, különösen szurkolók nélkül, örülök, hogy most visszajöhettek. Fontos, hogy a bajnoki címtől függetlenül is megnyerjük ezeket a mérkőzéseket, persze sérülések nélkül. Természetesen ebben a ritmusban, hogy ilyen sűrűn vannak a meccsek, benne van a sérülés kockázata, mert minden edző szeretné a legjobb csapatát játszatni. Szerintem mindenki jól játszott, nem akarok senkit kiemelni. Hogy mit üzennék a szurkolóknak? Azt, hogy továbbra is ilyen keményen dolgozom a Fradiért. Örülök, hogy egy ilyen történelmi klub részese vagyok!" (fradi.hu)

Predrag Rogan: "Igen, ezt a mérkőzést most letudtuk, és azonnal készülnünk kell a következőre a Zalaegerszeg ellen. Ma jobb volt a Ferencváros, jobban játszottak, ennek köszönhető az egyetlen találatuk. De szeretném a játékosaimnak is megköszönni a küzdelmet és a kitartást, amit a pályán mutattak. Ahogy mondtam, ez már egy lezárt fejezet, rögtön a következő találkozóra készülünk. Nem gondolunk a kiesésre, hiszünk magunkban, hiszünk a játékosokban, koncentrálunk a maradék összecsapásokra." (ujpestfc.hu)

nb1.hu on Facebook Watch

EMLÉKEZTETŐ:

FERENCVÁROS-ÚJPEST 1-0

Háromból három, három Boli-góllal. Ebben a szezonban harmadjára is legyőzte a Ferencváros az Újpestet és ezúttal is 1-0 lett az eredmény. A Ferencvárosnak ugye már nem kellenek a pontok, de az Újpest most kénytelen hátrafelé tekinteni.

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: BANAI DÁVID

Elképesztően jól védett, magasan kiemelkedett a mezőnyből. Számos védésével nagyban hozzájárult ahhoz, hogy a csapata ne szaladojon bele egy nagyon nagy pofonba.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: BOLI GÓLJA

Ebben a szezonban háromszor találkozott egymással a Ferencváros és az Újpest, mind a három meccs 1-0-ra végződött és mind a három gólt Franck Boli rúgta.

A GÓL TÖRTÉNETE:

53. perc: Botka jobb oldali beadására vetődött be Franck Boli, aki a jobb alsóba lő két méterről. 1-0!

Security Check Required

(null)

A következő fordulóban a Fradi a Vidihez látogat, míg az Újpest a ZTE-t fogadja hazai pályán.

Ferencvárosi TC-Újpest FC 1-0 (0-0)

Groupama Aréna, 15 727 néző, v.: Bogár
Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics (Frimpong, 25.), Blazic, Botka, Civic – Haratin, Sigér (Vécsei, 61.) – Zubkov, Isael (Skvarka, 61.), Nguen (Csonka, 82.) – Boli (Szihnyevics, 82.)
Újpest: Banai – Pauljevic (Balázs B., a szünetben), Heris, Ristevski, Burekovic – Szakály P. (Onovo, 61.), Nwobodo – Simon (Bacsa, 61.), Zsótér (Katona, 83.), Perosevic (Koszta, 61.) – Novothny
gólszerző: Boli (53.)

FRANCK BOLI GÓLJAI AZ ÚJPEST ELLEN EBBEN A SZEZONBAN:

Franck Boli gólja az Újpest ellen

Tiktok: mbrgombi04

Boli Bi Sylvestre gólja a Ferencvárosi TC – Újpest FC mérkőzésen

2019.10.19. OTP Bank Liga, 9. forduló Ferencvárosi TC – Újpest FC | 1-0 | (1-0) | Boli Bi Sylvestre gólja Iratkozz fel az MLSZ TV csatornájára: http://bit.ly…