Fradi-Észtország: történelmi győzelem

Válasz érkezett az örök klubcsapat vs. válogatott kérdésre.

Második edzőmérkőzését is megnyerte Spanyolországban a Ferencváros, hisz kedden 1-0-ra legyőzték a szintén Marbellában készülő Észtország válogatottját.

A klubcsapat vs. válogatott kérdésre a második játékrészben született válasz: az első félidőben mind a két félnek megvolt a lehetősége a gólszerzésre, majd az 52. percben ugyan büntetőhöz jutott a Fradi, ám Haratin kihagyta azt. Szerhij Rebrov cseréit követően végül a 73. percben Laidouni talált be, válasz pedig erre nem érkezett az észtektől.

Élőképes közvetítés a Fradi-Észtországról – NB1.hu

A GÓL TÖRTÉNETE:

73. perc: A szöglet után Blazic fejesét kivágták a védők, majd fél percig az észtek tizenhatosa körül járt a labda, végül Laidouni lőtt, egyenesen a kapuba. 1-0

Felkészülési mérkőzés, Marbella:

FTC-Észtország 1-0 (0-0)

FTC: Dibusz – Botka, Frimpong, Dvali, Nagy O. (Heister, 46.) – Haratin, Vécsei – Zubkov, Tokmac, Katona (Redzic, 19.) – Uzuni
A 60. perctől: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Csontos, Heister – Sigér, Laidouni – Isael, Skvarka, Redzic – Baturina

Gól: Laidouni (73.)