Élő közvetítés és a gólok története a 19. forduló meccseiről

Debrecenben a Fehérvár, rangadó a fővárosban.

NB I, 19. forduló

FERENCVÁROSI TC – HONVÉD FC 0 – 0

Fradi-Honvéd: az újpestiek és az angyalföldiek is megkapták a magukét – helyszíni beszámoló – NB1.hu

FOLYAMATOSAN FRISSÜL FTC-Honvéd 0-0 A magyar klubfutball egyik megkerülhetetlen ékköve az FTC és a Honvéd csatája. Teljesen mindegy, hogy hol rendezik meg a mérkőzést, és még az is, hogy milyen helyezést foglalnak el a csapatok az adott találkozó előtt a táblázaton.

PUSKÁS AKADÉMIA FC – DVTK 2 – 2

90+1.p.: Egyenlít a Puskás Akadémia! Egy baloldali szöglet után Favorov csúsztatott a kapufára, a kipattanót Hegedüs értékesítette fejjel, 3 méterről.

Hegedüs Lajos gólja a DVTK ellen

Kapusgól az NB I-ben Hegedüs Lajos a 91. percben fejjel mentett pontot a Puskás Akadémianak , amely így 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a…

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC – PAKSI FC 0 – 3

83.p.: Alighanem eldőlt a meccs. Szabó cselezte ki Tarsovsot, majd balról adta be a labdát Sajbának, aki a hálóba lőtt.

DVSC – MOL FEHÉRVÁR FC 1 – 1

81.p.: Egyenlít a Debrecen! Szécsivel szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, tizenegyest ítél a játékvezető. Bódi értékesített magabiztosan, Kovácsik a másik irányba vetődött.

Rebrov szerint nem nyerőgépek, Feczkó csalódott, Osztermájer örült – reakciók – NB1.hu

Ferencvárosi TC – Budapest Honvéd 0-0 Szerhij Revrov (FTC): „Nehéz meccsen vagyunk túl. Nem vagyunk nyerőgépek. Harmadik olyan meccsünk volt zsinórban, amelyen az ellenfél tulajdonképpen kilenc játékossal védekezett. Nem örülök annak, hogy pontokat veszítettünk. Ellenfelünk nem okozott meglepetést, előző meccsünkön agresszívebben léptek fel ellenünk.. Ha helyzeteinkből egyet belövünk, akkor most más a végeredmény."

ZTE FC – KISVÁRDA MASTER GOOD 1 – 1

77.p.: Egyenlít a ZTE!  Mitrovics jobboldali beadása után nem tudott felszabadítani Barczi, Ikoba elé kerül a labda, aki öt méterről tüzel, a kapus még beleért, de hárítani nem tudott.

PUSKÁS AKADÉMIA FC – DVTK 1 – 2

69.p.: Egy perccel korábban Hadzsiev kapta meg a második sárgalapját, kiállítás következett. Az emberelőnyt hamar gólra tudta váltani a DVTK, Tabakovictól kapott remek labdát Molnár, aki 18 méterről emelt a kapura, a játékszer éppen a kapufa mellet hulott be.

Molnár Gábor gólja a Puskás Akadémia ellen

Molnár Gábor jött, látott, gól lőtt. A DVTK téli szerzeménye a 64. percben lépett pályára először új csapatában, a 69. percben már gólt…

PUSKÁS AKADÉMIA FC – DVTK 1 – 1

58.p.: Egyenlít a DVTK! Deutsch kezezett a tizenhatoson belül, így tizenegyest ítélt meg a játékvezető a DVTK javára, amelyet Iszlai értékesített.

PUSKÁS AKADÉMIA FC – DVTK 1 – 0

49.p.: Egyik 6 órai találkozó sem marad gól nélkül. Knezevic egy kényszerítő után kapta vissza a labdát, majd 7 méterről bombázott a bal alsó sarokba.

Josip Knezevic gólja a DVTK ellen

Josip Knezevic szerezte a 2019/2020-as NB I-es szezon. gólját.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC – PAKSI FC 0 – 2

41.p.: Könyves duplázott. Szabótól kapott egy átadást és a védők magára hagyták a csatárt, aki a tizenhatos vonalától lövi a hálóba a labdát.

ZTE FC – KISVÁRDA MASTER GOOD 0 – 1

31.p.: Grozav beadásáról ketten is lemaradtak, ám Beriosz az ötös sarkától vissza tudja fejelni a labdát középre, majd Fernando Viera a kapu közepébe ollózza a játékszert.

Viana (Kisvárda) gólja a ZTE ellen

Grozav-elástico Grozav-szöglet ollózás gól A Kisvárdában először kezdő Fernando Viana megszerezte első gólját az NB I-ben.

DVSC – MOL FEHÉRVÁR FC 0 – 1

26.p.: Hodzic első próbálkozása lepattant a védőkről, a labdát Kovács gyűjti be, aki Fiolához passzol. Fiola az ötösről Hodzic felé irányítja a játékszert, aki kapásból lő védhetetlenül a hálóba.

A Fehérvár vezető gólja a Debrecen ellen

A MOL Fehérvár FC Armin Hodzic góljával szerzett vezetést Debrecenben, az immár nyolcgólos bosnyák támadó ezzel beérte a góllövőlistán Feczesin Róbertet….

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC – PAKSI FC 0 – 1

17.p.: Megszerezte a vezetést a Paks. Szakály adta előre a labdát Könvyesnek, aki a védőket megelőzve, 10 méterről lőtt a kapuba.

Security Check Required

(null)

18.00

DVSC – MOL FEHÉRVÁR FC

DVSC: Kosicky – Habovda, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Kusnyír, Csősz – Bódi, Varga K., Szécsi – Adeniji

Fehérvár: Kovácsik – Fiola, Musliu, Vinícius, Stopira – Pátkai, Elek – Bamgboye, Kovács, Petrjak – Hodzic

ZTE FC – KISVÁRDA MASTER GOOD

ZTE: Demjén – Bedi, Lesjak, Szépe, Bobál D., Gergényi – Mitrovic, Katelaris, Stieber – Radó, McWoods

Kisvárda: Dombó – Hej, Rubus, Beriosz, Protic – Lucas, Bumba – Grozav, Obradovic, Cukalasz – Viana

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC – PAKSI FC

Kaposvár: Pogacsics, Fodor, Vachtler, Csiki, Nagy J., Hegedűs, Tarasovs, Ádám, Nagy R., Balázs, Yakymiv

Paks: Rácz – Osváth, Szélpál, Kelemen, Szabó – Szakály, Balogh, Bertus – Könyves, Böde, Hahn

PUSKÁS AKADÉMIA FC – DVTK

Puskás: Hegedüs – Szolnoki, Hadzsiev, Meissner, Deutsch – Urblík, Van Nieff – Gyurcsó, Plsek, Knezevic – Vanecek

DVTK: Danilović – Vági, Polgár, Brković, Tamás M. – Márkvárt, Iszlai – Kiss T., Rui Pedro, Cortés – Tabaković

19.30

FERENCVÁROSI TC – HONVÉD FC

Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Otigba, Heister – Sigér, Haratin – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Honvéd: Tujvel – Kamber, Batik, Kálnoki-Kis – Niba – Kesztyűs, Banó-Szabó, Hidi, Ikenne-King – Moutari, Lanzafame

Drámai végjáték és kapusgól Felcsúton – beszámoló a 18. forduló meccseiről – NB1.hu

Komoly izgalmakat hozott a hétközi forduló és nem is akármilyen gólokat. Volt kapusgól és ollózás, fehérvári botlás és egyra nagyobb bajban lévő sereghajtók. ZTE FC-Kisvárda Master Good 1-1 (0-1) Zalaegerszeg, 602 néző, v.: Andó-Szabó gólszerzők: Ikoba (77.), illetve Viana (31.) sárga lap: Katelarisz (2.), Bobál D.

KORÁBBAN:

Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 2-2 (0-1)

Mezőkövesd, 1582 néző, v.: Pillók
gólszerzők: Jurina (53.), Besirovic (88.), illetve Berecz (14., öngól), Novothny (57.)
sárga lap: Vadnai (62.), Besirovic (89.), illetve Onovo (37.), Banai (64.), Burekovic (91.)
Mezőkövesd: Szappanos – Farkas, Neszterov, Katanec, Vadnai – Karnyicki, Cseri, Berecz, Besirovic – Nagy D. (Jurina, a szünetben), Zivzivadze
Újpest: Banai – Balázs, Litauszki, Heris, Burekovic – Simon (Perosevic, 82.), Onovo, Csongvai, Pauljevic (Bacsa, 92.) – Calcan (Zsótér, 61.), Novothny