Tököli Attila csapata ellen mutatkozott be edzőként a volt válogatott

Négy gól volt a mérkőzésen.

Íme, a Dunaújváros beszámolója:

"Paks II. – Dunaújváros 2-2 (1-2)
Paks II.: Borsos Vilmos – Berdó Máté, Bognár Dávid, Nagy Richárd (Kovács László a 87. percben), Kovács Erik, Kővári Róbert, Horváth Balázs, Kiliti Róbert, Horváth Péter, Adamcsek Máté, Süvöltös Adrián (Györgye Erik Martin a 74. percben)
Vezetőedző: Tököli Attila
Dunaújváros: Pokorni Péter – Kis Balázs, Farkas Viktor, Zvara Dávid (Kiss Patrik Márk a 67. percben), Puskás Gábor Sándor, Mundi Roland (Horváth Kevin a 82. percben), Dorogi Renátó, Tóth Tibor, Szepessy Róbert, Sándor Tamás, Barna Zsolt
Vezetőedző: Lőrincz Emil

Új vezetőedzőnk Lőrincz Emil nem változtatott az előző heti kezdőn. Azonnal támadólag léptünk fel, így gyorsan, már a hatodik percben sikerült megszereznünk a vezetést. Szepessy Róbert remek passzát Tóth Tibor váltotta gólra. A folytatásban is nagy fölényben játszottunk, Tóth Tibor növelhette volna előnyünket, ám nagy helyzetben a kapu fölé lőtt. A 20. percben jóformán első támadásából egyenlített a Paks II. Ez azonban nem fogta meg csapatunkat, és két percre rá megint nálunk volt az előny. Ismét Tóth Tibor volt eredményes. A félidő hátralévő idejében eldönthettük volna a találkozót, hiszen három ordító ziccert hagytunk ki. Fordulás után érthetetlenül nagyot változott a játék képe. Nagyon sok volt a pontatlanság, a támadó játékunk nyomaiban sem hasonlított az első félidőben látottakhoz. Ezt kihasználták a hazaiak és Adamcsek Máté góljával egyenlítettek az 50. percben (2-2). Próbáltunk reagálni a bekapott gólra, letámadtuk ellenfelünket ám újabb gólt nem tudtunk szerezni, így a végeredmény 2 – 2 lett."

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)