MTK BUDAPEST–SOPRONI VSE 4–1 (1–0)
Új Hidegkuti Nándor Stadion, 973 néző, Vezette: Gaál Ákos (Király Zsolt, Kulman Tamás)
MTK: Bese B. – Katona M., Balogh B., Gengeliczki (Vass P., 67.), Deutsch – Vass Á. – Kulcsár T. (Kanta J., 67.), Schäfer, Hrepka, Takács R. (Farkas II B., 67.) – Lencse. Vezetőedző: Feczkó Tamás
SOPRON: Kunsági – Harangozó, Czingráber, Sifter, Hadházi, Bor – Szőke (Purt, 75.), Gyürki, Tóth M. (Garda, 60.), Kitl K. (Holzmann, 65.) – Batizi-Pócsi. Vezetőedző: Bekő Balázs
Gólszerző: Balogh B. (1–0) a 22., Gyürki (1–1) az 57., Kanta J. (2–1) a 69., Lencse (3–1) a 74., Schäfer (4–1) a 90. percben

Feczkó Tamás: – Az első félidőben lehetőségünk volt eldönteni a mérkőzést, de nem tettük meg. Cserejátékosaink minőséget, lendületet és gólokat hoztak a játékunkba, s ez szükséges volt a győzelemhez.
Bekő Balázs: – Büszke vagyok a csapatomra, mert jó mérkőzést játszottunk, bátran futballoztunk. Elégedett voltam azzal, amit az együttestől láttam, de sajnos kevesen vagyunk. Csak annyi játékosom ült a kispadon, amennyit be tudtam cserélni.

DOROGI FC–KISVÁRDA MASTER GOOD 1–0 (1–0)
Dorog, Buzánszky Jenő Stadion, 250 néző. Vezette: Nagy Róbert (Varga Zsolt, Márkus Tamás)
DOROG: Zima – Szalai A., Csató, Lénárt, Fürjes – Nagyházi, Kitl M. – Faragó T. (Simon A., 93), Városi, Szedlár (Szellák, 90.) – Vígh Á. (Sitku, 42.). Vezetőedző: Schindler Szabolcs
KISVÁRDA: Zöldesi – Izing, Rjasko, Papucsek (Hej, 55.) – Zanko, Oláh G., Lucas, P. Rados (Misic, 55.) – Heffler N. – Lukács R., Horváth Z. (Ilics, 70.). Vezetőedző: Kondás Elemér
Gólszerző: Fürjes (11-esből, 1–0) az 5. percben

Schindler Szabolcs: – Fantasztikusnak tartom, hogy legyőztük az élvonalba igyekvő Kisvárdát. Ezzel a hatalmas bravúrral tettünk egy újabb lépést a bennmaradás felé, de a kötél még ott van a nyakunkon.
Kondás Elemér: – A mérkőzés elején kapott gól megfogta a csapatot, a hazaiak pedig a vezetés tudatában nagy akarattal és alázattal futballoztak. Ezúttal ponta tlanok voltunk.

Forrás: nso.hu