Ligakupa: De Bruyne volt a Man. City sikerkovácsa

Anglia - Az Everton idegenben, a Stoke otthon jutott tovább.

A 2014-es győztes Manchester City már várhatja az elődöntő szerdai sorsolását az Angol Ligakupában, miután 4-1-gyel intézte el a másodosztályú Hull Cityt hazai környezetben a keddi játéknapon.

Az utóbbi hét év alatt már negyedszer elődöntős a sorozatban a City.A Sergiót Agüerót helyettesítő Wilfried Bony már a 12. percben bevágott egy kipattanót, aztán a végén hét minutum alatt háromszor is beköszönt az MCFC a nigériai tehetség, Kelechi Iheanacho, valamint a belga válogatott Kevin De Bruyne (dupla, a másodikat szabadrúgásból) révén. Andrew Robertson kozmetikázott a vendégek részéről a hosszabbításban.

Angol Ligakupa, negyeddöntő

Manchester City-Hull City (2.o.) 4-1 (1-0) G.: Bony (12.), Iheanacho (80.), De Bruyne (82., 87.), ill. A. Robertson (90.)