Élő közvetítés a DVTK-MTK mérkőzésről

Miskolc – DVTK-MTK 1-1. Megharcolt a pontért a Diósgyőr.

AZ OTP Bank Liga 15. fordulójában a DVTK fogadja az MTK-t. Bekő Balázs csapata legutóbb a sírból hozta vissza a Paks elleni meccset, de a fiatal tréner jobban örülne, ha átélhetne egy olyan összecsapást, amibe nem kell beleőszülnie.

Erre valószínűleg nem most fog sor kerülni, ugyanis a rendkívül stabil MTK látogat Miskolca, hogy borsot törjön a borsodi gárda orra alá. OTP Bank Liga, 15. forduló DVTK-MTK Budapest 1-1 (0-1) Miskolc, DVTK stadion Játékvezető: Vad II István DVTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás, Husic (Griffiths, 58.)– Egerszegi (Barczi, 41.) – Bacsa, Bognár I. (Nikházi, 67.), Kitl, Koman – Novothny. Vezetőedző: Bekő Balázs MTK: Hegedüs – Bese, Grgic, Poór, Vadnai – Thiam – Varga Sz. (Hujber, 72.), Vass Á. (Baki, 62.), Strestík – Torghelle, Ramos. Vezetőedző: László Csaba Gól: Bacsa (69.) ill. Torghelle (39.) Sárga lap: Novothny (63.), Kitl (89.) ill. Poór (22.), Ramos (42.), Strestik (73.)

Piros lap: 90+4. perc:

Vége a mérkőtésnek!

90+1. perc: Barczi beadását Okuka csúsztatta középen fölé

89. perc: Egy prc van hátra a rendes játékidőből.

82. perc: Střeštík helyett Hajdú az MTK utolsó cseréje

80. perc: Barczi próbálta meglepni egy éles szögből leadott lövéssel Hegedüst, de az oldalhálót találta el.

78. perc: Okuka beadását Kitl fejelte kapura a hosszún, Hegedüs megint odaért, ez is bravúr volt

77. perc: szép diósgyőri kontra: Barczi tértölelő labdája Bacsát találta, aki Nikházi elé passzolt, bal felső sarokra tartó lövését Hegedüs bravúrral védte

72. perc: Varga Szabolcs helyére Hujber érkezett az MTK-ban. 69. perc: Egyenlített a DVTK: Barczi baloldali beadást középen Griffiths megcsúsztatta, Bacsa pedig a hosszún a kapu jobb alsó sarkába lőtt 1-1

67. perc: Bognár helyett Nikházi érkezett a hazai csapatban.

65. perc: Novothny kapott sárga lapot visszahúzásért

63. perc: Bognár lőtt szabadrúgásból 26 méterről, Hegedűs a bal alsó sarok elől ütötte ki a labdát

62. perc: Koman hibája után Torghelle szerzett labdát, majd távolról lőtt, de nem talált kaput.

62. perc: Baki érkezett Vass Ádám helyére a vendégcsapatba.

58. perc: Husić helyett Griffiths állt be a DVTK-ba

54. perc: egy lecsorgó labdát Kitl egyből kapura lőtt, a labda a keresztléc fölött hagyta el a pályát

53. perc: Strestik szabadrúgását Ramos csúsztatta mellé

51. perc: Husić lőtt távolról, Hegedüs szögletre tolta a labdát

46. perc: A DVTK kezdte a második félidőt.

45+1. perc: Vége az első félidőnek!

44. perc: Ramos baloldali beadásáról Torghelle alig maradt le középen

42. perc: Ramos buktatta Okukát, sárga lap!

41. perc: Egerszegi helyére Barczi érkezett a DVTK-ba.

39. perc: Megszerezte a vezetést az MTK!

39. perc: Egy hosszú indítást követően Torghelle tört be a diósgyőri 16-oson belülre és a kimozduló Radoš fölött a hálóba emelt 0-1

35. perc: Strestik oldalszabadrúgását a rövi oldali kapufa mellől Radoš ütötte ki

32. perc: Bognár lőtt futtából 28 méterről, de nem talált kaput.

27. perc: Ramos szerzett labdát a bal oldalon, majd Radošt is megverve lőtt, azonban Husić a gólvonalon mentett…

22. perc: Poór kapott sárga lapotlabdaelrúgásért

20. perc: Strestik lőtt balról 16 méterről, Rados kitornázta a labdát. A szöglet anélkül ment ki a pályáról, hogy bárki is hozzáért volna

16. perc: Ramos húzott balról befelé, Tamás állította meg. A szöglet utáni fejes veszélytelenül szállt a kapu fölé

13. perc: Kitl lőtt 26 méterről a bal kapufa mellé

10. perc: Kitl vezette keresztbe a 16-os előterében a labdát, majd lőtt, de nem tudott elég erőt tenni bele, Hegedüs vetődve védett

8. perc: Okuka vezetésével támadott le a DVTK az MTK térfelén, sikerült is labdát szerezni, azonban a támadás elakadt, amikor Koman "elsüllyedt" a védők között a 16-os előtt

5. perc: Bognár oldalszabadrúgása után kifejelték, Kitl beadása után kirúgták a labdát a védők

2. perc: MTK szabadrúgás 20 méterről, Strstik lövése megpattant a sorfalon, de Radoš előbb a levegőbe öklözte a labdát, majd mellre ölelte

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés