Botrány Romániában – összeesett a bíró a hanggránáttól

Előtte egymásnak estek a játékosok.

A hosszabbítás legutolsó percében, 0-0-nál elszabadultak az indulatok a Craiova-Honvéd mérkőzésen. A játékosok egymásnak estek egy hazai helyzet után, a játékvezető, Arnold Hunter mellett meg felrobbant egy hanggránát. Percek óta a földön van, mentők ápolják.

21.01: Az ápolás véget ér, a spori az UEFA-ellenőrrel egyeztet a Honvéd kapuja mellett.

21.06: 13 perce állt a játék, Batik és Fontes sárgát kapott. A kupaktanács még tart.

21.10: 18 perce áll a játék, az UEFA-ellenőr lázasan telefonálgat, a kupaktanács a két kispad között zajlik a csapatok képviselőinek a bevonásával.

21.11: Az M4 Sport információi szerint visszanézik az esetet, utána dől el, folytatódik-e egyáltalán a mérkőzés.

21.16: A hangosbemondó próbálja fokozni a hangulatot. Még nincs döntés. 25 perce áll a játék.

21.24: Állítólag mindenképpen folytatják a meccset, ezt mondták a kispestiek az M4-nek.Lehet, a hátralévő 1-2 percet lejátsszák vagy a 11-esek jönnek. A csendőrök azt mondták, ha lefújják a meccset és a Honvéd jut tovább 3-0-nál, akkor abból nagy balhé lehet.

21.25: A 4. spori folytatja a meccs vezetését. Honvéd jön labdafeldobás után.

21.27: Jönnek a 11-esek.

21.37: 11-esekkel a románok jutottak tovább. További részletek hamarosan!

21.42: El: kiesett a Honvéd – botrány, összeesett bíró, NB III-as kapus. Sokáig emlékezetes marad az újabb román-magyar csata. Részletek a linkre kattintva érhetőek el.

23.18: MÉGSEM BIZTOS, HOGY KIESETT A HONVÉD – RÉSZLETEK A LINKRE KATTINTVA ÉRHETŐEK EL

Loki-Torino mérkőzésen történt balhéról erre a linkre kattintva lehet tájékozódni