Bajnokok Ligája: szomorúan értékelt a Tobol edzője – reakció

Köszönetet mondott a szurkolóknak.

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, a Ferencváros együttese 0-0-ás döntetlent játszott a Tobol Kosztanaj otthonában, a Bajnokok Ligája-selejtező 1. fordulójának odavágóján. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón a hazaik szakvezetője értékelt.

“Először is szeretném megköszönni a szurkolóink buzdítását. Ezután már csak értük is nyernünk kell Budapesten. Sajnos nem sikerült betalálnunk, pedig voltak helyzeteink, főleg az első félidőben, amikor 20-25 percig fölényben játszottunk. A második félidőt is jól kezdtük és a meccs végén is voltak lehetőségek. Az ellenfelünkben óriási potenciál van, megvan a saját játékstílusuk. Ez csak az első “félidő” volt, a második Budapesten lesz, ahol nem szabad majd engednünk, hogy a középpályán szervezzék a támadásaikat. Most kielemezzük a mait és utána készülünk a visszavágóra” – nyilatkozta a mérkőzést követően Milan Milanovic a Tobol Kosztanaj vezetőedzője.