nb1.hu

Visszatért Mezőkövesdről az MTK-hoz a magyar bajnok játékos

Tizenöt éve nyert NB I-et a fővárosi kék-fehérekkel.

 

Ismét az MTK-nál folytatja a pályafutását Vadnai Dániel. Íme az NB II 2. helyén álló klub közleménye:

 

„Rutinos játékost igazoltunk a védelem bal oldalára: Vadnai Dániel az MTK Budapestben folytatja.

Mint arról beszámoltunk, Nagy Zsomborra műtét és hosszabb kihagyás vár, klubunk vezetése pedig a kialakult helyzetre való tekintettel gyorsan lépett, és szerződtette a Mezőkövesdtől a bal oldali védőt.

Vadnai Dániel a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia neveltje, az MTK színeiben debütált az élvonalban, első időszakában közel tíz évet töltött el klubunknál. Tagja volt a 2007/08-as idényben bajnoki címet szerzett együttesnek. Később ismét magyar bajnok lett, immáron a DVSC színeiben – mindkét klub színeiben szerepelt nemzetközi kupamérkőzéseken. Később két és fél szezonon át ismét a mieinket erősítette, majd Mezőkövesdre igazolt, onnan tért vissza most hozzánk.

A ballábas játékos több poszton, így a védelem bal oldalán, illetve a középpályán is bevethető. Komoly rutinnal rendelkezik, hiszen több mint 300 élvonalbeli mérkőzésen szerepelt pályafutása során.”

Vadnai ebben a szezonban öt meccsen lépett pályára az NB I-ben mezőkövesdi színekben.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek