Nagy fordulatot hozott a Honvéd-Vasas edzőmeccs

A kispestieknél próbajátékosok is szerepeltek.

Szerdán az NB II-es Honvéd a szintén másodosztályú Vasassal játszott felkészülési meccset. A kispesti oldal beszámolója szerint Csertői Aurél keretébe Szitai Szabolcs, Hajdú Roland és Wirth Dániel személyében három próbajátékos is bekerült. Szitai Hannoverben nevelkedett, Hajdú az előző idényben a Soroksárban, Wirth pedig az ESMTK-ben játszott.

Kispest-Vasas: imádkozás a vezérszurkolóért

A mérkőzés első játékrésze a Honvédnak sikerült jobban, mivel előbb Kerezsi, majd Szabó volt eredményes, így a szünetben 2-0 volt az eredmény. A második félidő nagy fordulatot hozott, hiszen Tóth Milán duplájának hála a 65. percben már 2-2-re álltak a felek. A lendületbe jövő angyalföldiek az egyenlítés után sem lassítottak, végül Hidi találatával 3-2-re nyertek Gera Zoltán tanítványai.

Felkészülési mérkőzés
BUDAPEST HONVÉD FC–VASAS FC 2–3 (2–0)
gólszerzők: Kerezsi (7.), Szabó A. (28.), ill. Tóth M. (63., 65. – az elsőt tizenegyesből), Hidi M (73.)
Honvéd. 1. félidő: Gyetván – Pauljevic, Pekár, Szabó A., Benczenleitner – Keresztes, Nyitrai, Lőrinczy – Kerezsi, Holman, Medgyes.
2. félidő: Dúzs – Kulbachuk, Kocsis G., Szabó T., Szitai – Sigér, Csilus, Hajdú R. – Krajcsovics, Simon B. (Wirth, 68.), Kundrák. Vezetőedző: Csertői Aurél
Vasas. 1. félidő: Jova – Pávkovics, Otigba, Doktorics – Szánthó, Rab, Berecz, Urblik, Mamusits – Zimonyi, Holender.
2. félidő: Kiss Á. – Lehoczky, Vida, Ódor – Pintér F., Kapornai, Hidi M, Szilágyi Sz., Bukta – Tóth M., Girsik. Vezetőedző: Gera Zoltán

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)