nb1.hu

III. Kerület: távozott Aczél Zoltán

 

A III. Kerületi TVE közös megegyezéssel szerződést bontott Aczél Zoltán vezetőedzővel – jelezte a klub Facebook-oldala.

„Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Aczél Zoltán vezetőedzővel, így a szakember távozik Óbudáról.

Aczél Zoltán tavaly június 15-én érkezett Klubunkhoz, vezetésével csapatunk a bajnokság 5. helyén zárt, 38 mérkőzésen 20 győzelmet, 8 döntetlent és 10 vereséget jegyzett.

Az idény során voltak kiemelkedő pillanatok, így a Fehérvár FC elleni Magyar Kupa mérőzés, amelyen telt ház előtt, óriási hangulatban játszott a csapat egy igazán élvezetes kupacsatát, de kiemelhetjük a Teskánd elleni 8-0-s sikert, amely a szezon legnagyobb arányú győzelmét hozta, vagy éppenséggel a Nagykanizsa elleni 3-1-es, vagy az akkor még listavezető Tatabánya elleni 3-0-s győzelmet.

Aczél Zoltánnak köszönjük a Kerületért végzett munkáját, további pályafutásához sok sikert kívánunk! Az új vezetőedző kinevezéséig szurkolóink türelmét kérjük, amint ezzel kapcsolatban változás áll elő, azt közösségi csatornáinkon kommunikálni fogjuk.”

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Kisvárda Master Good
Mezőkövesd Zsóry FC
Fehérvár FC
MTK Budapest
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC