nb1.hu

Hivatalos: távozik Feczkó Tamás a Honvédtól

Távozik a Honvéd vezetőedzője.

Az NB1.hu úgy értesült, hogy távozik az NB II második helyén végző Budapest Honvédtól Feczkó Tamás.

Az elmúlt hetekben többször beszámoltunk arról, hogy hiába vezette vissza az NB I-be Feczkó Tamás a kispestieket, mégsem vele képzelik el a jövőt. Információink szerint a hétfői napon menesztették a vezetőedzőt, így biztosan új szakember irányítja a Honvédot a következő idényben. A jelek szerint külföldi trénere lehet a Kispestnek, erről itt írtunk bővebben.

Frissítés: péntek 19:08

A Budapest Honvéd pénteken jelentette be hivatalosan, hogy távozik a vezetőedző. A kommünikében úgy fogalmaznak: a klub vezetősége a következő idény sportszakmai terveit és hosszú távú koncepcióját mérlegelve úgy határozott, hogy az NB I-es szereplést új vezetőedző irányításával kezdi meg.

Feczkó Tamás 2024 decemberében vette át a Honvéd irányítását azzal a céllal, hogy visszajussanak az NB I-be. A csapat kivívta az élvonalbeli szereplés jogát, így teljesítette azt a célt, amelynek érdekében Feczkó Kispestre érkezett.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC