Eb 2024: rálőttek egy fenyegetőző férfira, megtámadták a szerb szurkolókat – ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

Hollandia és Anglia is megkezdi szereplését a németországi kontinenstornán.

Az NB1.hu-n mindennapi rovat indul a 2024-es Európa-bajnokság alatt. Percről percre követésünkben a nap legfontosabb információit gyűjtjük össze, természetesen a magyar válogatott lesz a fókuszban, de a többi eseményről is megemlékezünk.

23:00 – Zárásként a mai mérkőzések összefoglalóival jelentkezünk.

Bejött a holland nyerőember jóslata, egy gól döntött az angolok meccsén

22:54 – Angol győzelemmel zárult a mai nap az Eb-n.

21:56 – Az angolok jó helyzetből várhatják a második félidőt.

21:16 – A Szerbia-Anglia találkozó előtt szerb szurkolókra támadtak.

21:01 – Dicsérte nemzeti együttesünket a rutinos futballista.

Meglepte a magyar újságíró a felvetésével a német középpályást

19:52 – A szünet után Janza volt eredményes, így a Szlovénia-Dánia mérkőzés végeredménye 1-1 lett.

18:58 – Nagy Ádám és Bolla Bendegúz is nyilatkozott a Svájc elleni meccs után.

Rossi kulcsembere szerint ugyanazt kell tenni, mint három éve

18:47 – Eriksen góljával a szünetben Dánia 1-0-ra vezet Szlovénia ellen.

18:32 – Hangulatjelentés a Ziccerből.

Szurkolás a TrollFoci kocsmájában: láttam magam előtt, hogy a németek nem mernek kiállni ellenünk

17:31 – A magyar válogatott tagjaira vasárnap edzés várt.

Friss hírek jelentek meg a magyar válogatott sérültjeiről

16:53 – Hollandia 2-1-es győzelemmel zárta a lengyelek elleni meccset. A győztes gólt a csereként beszálló Weghorst lőtte.

16:27 – Elemzésünk a Magyarország-Svájc mérkőzésről.

Szoboszlaiékat a pályán, Rossit a mágnestáblán verték meg Kölnben

16:01 – Egy félidőt követően 1-1-re áll a Hollandia-Lengyelország mérkőzés.

15:41 – A helyi rendőrség vasárnap rálőtt egy férfira, aki baltával és kézigránáttal fenyegette őket néhány órával a Lengyelország-Hollandia labdarúgó Európa-bajnoki csoportmérkőzést megelőzően Hamburgban – írja az MTI.

A hatóságok azt közölték, hogy a férfi az incidens után orvosi ellátást kapott, további részleteket viszont nem árultak el.

Az eset – a német média információi szerint – Hamburg St. Pauli városrészében történt, mely tele van futballszurkolókkal, akik a 15 órakor kezdődő lengyel-holland meccsre érkeztek.

15:34 – Ádám Martin sajtótájékoztatóján a mémek is szóba kerültek.

A magyar válogatott új sztárja reagált a róla készült mémekre

13:55 – Szoboszlaiék kerékpárral érkeztek a mai edzésre.

12:44 – Hamburgot narancssárgába borították a holland drukkerek.

12:20 – A nemzetközi lapok nem bántak kesztyűs kézzel a magyar válogatott játékosaival.

A nemzetközi lapok keményen kritizálták a magyar válogatottat

12:06 – Osztályozónapló című rovatunkban górcső alá vettük a magyar válogatott játékosainak a produkcióját.

Gulácsi és Varga előtt kalapot emelünk, Sallait sajnos nem lehet klónozni

11:17 – A Svájc elleni vereség után Szoboszlai Dominik a közösségi oldalon osztotta meg a gondolatait.

A svájci játékos történelmi tettet hajtott végre, Szoboszlai üzent

10:51 – Ma ismét három mérkőzést rendeznek az Eb-n. 15 órától Lengyelország Hollandiával csap össze, a Szlovénia-Dánia meccs 18 órakor startol, míg 21 órától az angolokra Szerbia vár.

8:55 – „Nem kezdtük jól a mérkőzést, sok teret hagytunk az ellenfélnek, úgyhogy az első félidő nem igazán működött. De aztán, úgy gondolom, a második játékrészre rendeztük a sorokat. Jobban nézett ki, hogy egy ki-ki meccset tudtunk kihozni a 90 percből” – mondta Varga Barnabás többek között az NB1.hu-nak a Svájc elleni mérkőzést követően. Bővebben alább lehet olvasni az interjút.

Varga Barnabás: Nincs okunk az aggodalomra

8:24 – Az angolok megkezdik szereplésüket a németországi kontinenstornán, Gelsenkirchenben játszanak a szerbekkel. Hazatér a futball?

7:55 – Ádám Martin sztár lett. Az internet világa felfigyelt a magyar válogatott centerére és rögtön mémek készültek róla.

Ádám Martin internetes sztár lett – pedig csak pályára lépett az Eb-n

7:45 – Szombaton pályára lépett a magyar válogatott, ugyanakkor kikaptunk Svájc ellen 3-1-re. Spanyolország simán verte Horvátországot, míg Olaszország hiába került a 23. másodpercben hátrányba Albánia ellen, sikerült fordítani a címvédőnek.

Eb 2024: Nem sikerült az egyenlítés, a németek ellen lehet javítani – ÉLŐ KÖZVETÍTÉS