nb1.hu

Megvan Horváth Ferenc új csapata

NB III-as klubot irányíthat a vezetőedző.

Az NB III Északnyugati csoportjában jelenleg a 6. helyen álló Tatabánya csütörtökön bejelentette, hogy Horváth Ferenc személyében megtalálta az új vezetőedzőjét.

A tatabányai közlemény hangsúlyozza, hogy Horváth játékosként 32 alkalommal szerepelt a magyar válogatottban, a fellépései során 11-szer köszönt be. A kommüniké arra is rávilágít, hogy Horváth edzőként több élvonalbeli csapatot irányított, köztük a Kecskemétet, a Győri ETO-t, a Haladást, a Balmazújvárost, a Honvédot, valamint a Diósgyőrt.

„Horváth Ferenc érkezése új lendületet adhat a szakmai munkának és segíthet abban, hogy a csapat megtartsa az utóbbi hetekben mutatott formát. Az elmúlt három mérkőzésen győztesként hagytuk el a pályát, ezt a pozitív sorozatot szeretnénk folytatni a továbbiakban is. A vezetőség bízik abban, hogy az új vezetőedző személye további stabilitást és új energiát hoz a csapat életébe” – olvasható a harmadosztályú klub bejelentésében.

A Tatabánya ennek a szezonnak Klausz Lászlóval vágott neki, de Klausz munkáját augusztus közepén megköszönte a vezetőség.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC