nb1.hu

A Manchester United korábbi játékosával erősítené meg a keretét az MTK

Ebben az idényben 7 gólig jutott a 28 éves játékos.

A footballinsider247.com úgy értesült, hogy az MTK Demetri Mitchell leigazolását fontolgatja. A támadó a 2024/25-ös szezonban hét gólt szerzett az angol harmadosztályban edződő Exeter csapatában.

A footballinsider247.com kiemeli, hogy az angol és jamaicai származású Mitchell korábban a Manchester United utánpótlás-csapataiban és a skót Hibernian FC-ben is megfordult, az Exetert 2023 januárja óta erősíti. A labdarúgó szerződése hamarosan lejár jelenlegi gárdájánál, így szabadon igazolhatóvá válik.

A 28 éves Mitchell a nemrég lezárult idényben 28 tétmeccsen szerepelt az Exeterben, a bizalmat 7 góllal és 2 gólpasszal hálálta meg.

FRISSÍTÉS:

Cikkünk megjelenése után az MTK-tól azt a reakciót kaptuk, hogy a kék-fehérek semmilyen információval nem rendelkeznek Demetri Mitchellről.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC