Vukmirék vs. Bozsikék: mesébe illő fordítás – GÓLOK TÖRTÉNETE

Kellemes idő és villanyfény.

Bicskei TC-Komáromi VSE 2-1 (1-1)

gól: Sötét, Lassú, ill. Végh T.

Mint arról beszámoltunk, az NB III szerdai napjának egyik pótolt mérkőzésén a Bicske 0-1-es hátrányból fordítva győzte le 2-1-re a Komárom csapatát. Vukmir Dragan csapata így jelenleg a 8., Bozsik Péter együttese az 5. a Nyugati csoportban.

A GÓLOK TÖRTÉNETE A BICSKEIEK BESZÁMOLÓJA ALAPJÁN:

7. perc: a kezdeti komáromi mezőnyfölény a 7. percben érett góllá, Végh T. az elmélázó védők közül 15 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, a labdát későn észlelő Szűcs hiába vetődött. 0-1

42. perc: a 42. percben Némethet felöklelték a vendégvédők a 16-oson belül, a megítélt 11-est Sötét nagy nyugalommal emelte a kapu jobb oldalába. 1-1

64. perc: Farkas futott fel a jobb oldalon, remek beadását a vendégvédők és a kapus elvétették, a túloldalon érkező Lassú két lépésről a kapuba pofozta a labdát. 2-1