Tavaly 1-1 pont jelentette a poklot és a mennyországot.
Tavaly a Jászberény 1 ponttal maradt le végül a feljutó Szolnoktól a Keleti-csoportban, a Gyöngyös meg 1 ponttal szerzett többet, mint a végül 14. helyen kieső SBTC. És bár Varga Attila személyében új szakmai vezető került a Gyöngyös élére, a két csapat, vasárnapi bajnokiján kiütközött, hogy a berényiek jóval előrébb tartanak, mint az újjáalakuló Gyöngyös.
Gyöngyös-Jászberényi FC 2-6 (2-3)
Kömlei Károly Sporttelep, 300 néző, vezette: Kovács Tamás (Szabó Dániel, Kovács Brankó)
Gyöngyös: Halasi Á. – Markovics (Ondrejó, 28.), Fehér, Rédei, Nádudvari, Laurinyecz, Petrezselyem (Czéh, 8.), Wild, Nagy R. (Csocsánszki, 28.), Tarnai, Bartha. Edző: Varga Attila.
JFC: Miski – Szemere, Ilkovics, Lakatos B., Süttő – Sándor I. (Szabó T., 79.) – Gresó, Király O., Szöllősi (Győrfi, 69.), Ludasi (Balogh B., 65.) – Pálinkás. Edző: Német Gyula.
GÓLOK TÖRTÉNETE
1. perc: Gyorsan elvégzett bedobás után Pálinkás Gergő lépett ki egyedül és nem hibázta el a ziccert, 0-1.
19. perc: Két védőt is kicselezve alakított ki magának lövőhelyzetet Pálinkás Gergő, majd a bal sarokba helyezte a labdát 0-2.
24. perc: Röviden mentettek a hazai védők, a hosszú saroknál érkező Pálinkás Gergőnek nem okozott gondot az üresen maradt hálóba helyezni, 0-3.
32. perc: Bartha beadása irányt változtatott Laurinyeczen, a labda Csocsánszki elé került, aki egy méterről a hálóba gurított,, 1-3.
45. perc: Csocsánszki 18 méteres szabadrúgásból óriási gólt rúgott, 2-3.
51. perc: Szöglet után a röviden kifejelt labdát Szöllősi Ferenc 18 méterről vágta a hálóba, 2-4.
58. perc: A védők mögé beemelt labdát Szöllősi Ferenc okosan helyezte a hálóba a kivetődő Halasi felett, 2-5.
84. perc: A jobbról belőtt labdára Pálinkás Gergő emelkedett a legmagasabbra és a léc alá bólintott, 2-6.
| 1 | Jászberényi FC | 6 |
| 2 | Ceglédi VSE | 6 |
| 3 | BSE | 6 |
| 4 | Termálfürdő Tiszaújváros | 4 |
| 5 | DEAC | 4 |
| 6 | FC Hatvan | 3 |
| 7 | ESMTK | 3 |
| 8 | Eger SE | 3 |
| 9 | Putnok FC | 2 |
| 10 | Sényő-Carnifex FC | 2 |
| 11 | DVSC II | 1 |
| 12 | Tállya KSE | 1 |
| 13 | Ózdi Kohász SC | 1 |
| 14 | Gyöngyösi AK | 1 |
| 15 | Füzesgyarmat | 0 |
| 16 | DVTK II | 0 |












