BL-es fordítást mutattak be: a 0-3-ról 5-3 margójára

Pedig csak pontot akartak szerezni.

Az egész NB III-as szezon egyik, ha legnagyobb fordítását mutatta be hétvégén a Sényő: 3-0-ra vezetett a Putnok, a mérkőzés végeredménye mégis 5-3 lett a szezon egyik meglepetéscsapata javára.

A hihetetlen fordítást Imrő László, az edzőpáros egyik tagja értékelte. "A múlt heti vereségünket szerettük volna kijavítani a Putnok ellen, de legalábbis pontot szerezni idegenben. Ehhez képest szinte még el sem kezdődött a mérkőzés és 3–0-ra vezettek a hazaiak. Ellenfelünk minden „apró” hibánkat könyörtelenül kihasznált, miközben a védekezésünkre csapatszinten nem igazán lehetett szavakat találni. Ugyanakkor mi is vezettünk szép támadásokat, viszont helyzeteink rendre kimaradtak. A félidő vége elött sikerül egy szép támadásból szépíteni. Higgadtan kezeltük a kialakult helyzetet a szünetben, a fiúkon sem láttunk tanácstalanságot. Éreztük, hogy visszajöhetünk a meccsbe. Megbeszéltük, hogy miként változtassunk és ezt a srácok maradéktalanul teljesítették. A második félidei játékünk kitűnőre sikeredett. Mint ahogyan a vége is az lett. Sok mindent megéltek már a fiúk, de azt gondolom ez győzelem kellemes emlék lesz nekik, persze, nekünk is. Szeretnénk megköszönni a minket elkísérő szép számú közönségünknek a buzdítást, ami 3-0-nál sem maradt el. Úgy érzem, nekik is sikerült egy szép és felejthetetlen délutánt szerezni" – fogalmazott a szabolcsfociinfo.hu-nak.