Megint nyert a DVTK

Törökország - Íme, a meccs kulcspillanatai.

Az idén télen a második, Törökországban első felkészülési mérkőzésen is győzött a DVTK. Az FC Prishtina ellen egy hajtós, kemény találkozón Nikolaos ioannidis és Makrai Gábor góljával sikerült győzni – jelentette a DVTK:

"FC Prishtina – Diósgyőri VTK 1-2 (1-1)

Antalya, Titanic Hotel Sport Center. JátékvezetőTuna Özdemir (Cevat Akpinar, Mustafa Sadıç).
Prishtina: Bekaj – Osmani, Dallku, Curri, Taipi, Bashiru, Bozhovic, Baftiu, Mankenda, Januzi, Fetahaj. Vezetőedző: Mirel Josa
DVTK 1. félidőBukrán – Eperjesi, Brković, Karan, Tamás – Vela, Kocsis, Busai, Ugrai – Bacsa, Ioannidis. Vezetőedző: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidőRadoš – Nagy T., Lipták, Tucsa, Forgács – Shestakov, Hasani, Tóth B., Óvári – Szarka, Makrai. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Gólszerző: Ioannidis (0-1) a 10., Mankenda (1-1) a 13., Makrai (1-2, 11-esből) a 62. percben.

Kulcspillanatok

10. perc: Bacsa több védő között betört a 16-oson belülre, az alapvonalról középre adott, ahol Nikolaos Ioannidis közelről a gólvonalra visszaálló védők közzött a hálóba lőtt, 0-1

13. perc: A jobb oldali szögletet követően  Gauthier Mankenda egyenlített, 1-1

62. perc: Büntetó Óvári felvágásáért! Makrai Gábor állt a labda mögé, és az eldőlő kapus fölött a kapu közepébe lőtt, 1-2"