Élő közvetítés az U17-es Eb-ről: Magyarország-Franciaország

Nagygorica – Hatalmas játékkal vertük meg a torna fő esélyesét.

Megkezdi szereplését a magyar U17-es válogatott az Európa-bajnokságon. Szélesi Zoltán csapatának az első ellenfele a csoportfavorit francia válogatott.

Magyarország-Franciaország 3-2

Magyarország: Ásványi – Kovács K., Opavszky, Bolla, Majnovics – Csonka, Schön – Szerető, Bencze, Csoboth – Torvund. Szövetségi edző: Szélesi Zoltán.
Kispad: Oroszi (k), Szoboszlai*, Szendrei, Mocsi, Kiss T., Tímári, Arday.
Franciaország: Cremillieux – Collet, Pelmard, Bianda, Guenouche – Tchouami, Gomes – Adli, Caqueret, Geubbels – Gouiri. Szövetségi edző: Lionel Rouxel.
Kispad: Fofana (k), Kereoudan, Flips, Piscouleau, Da, Lacroix, Isidor.

G.: Csoboth (38. 42.), Bencze (52.) ill. Gouiri (36., 80+2)

Sárga: Majnovics (44.), Csonka (46.)

U17-es Eb: totál megérdemelten vertük a legnagyobb esélyest – NB1.hu

Győzelemmel kezdtük az U17-es Eb-t.

80+5. p.: Végeeeeee!

80+3.p: Kaptak még egy tizit a franciák, Gouiri a léc alá bombázott.

80+2.p: Ásványi továbbra is fantasztikus, két löketet is bravúrral hárított.

75. p.: Öt perc van hátra, nagyon taktikusan játszunk továbbra is!

66. p.: Ismét jobbról adtak be a franciák, középen Isidor emelkedett a legmagasabbra, 4 méterről kapura fejelt, de Ásványi hatalmas bravúrral védett.

62. p.: Gouri lépett ki középen ziccerben, de 14 méterről a jobb alsó mellé lőtt.

56. p.: Jobb oldali beadás után Schőn 4 méterről fejelt centikkel mellé. Szerencséjük volt.

55. p.: Geubbels 4 méterről lőtt mellé egy beadás után. Szerencsénk volt.

53. p.: Majdnem jött a negyedik is, de Schön lövését blokkolták.

52. p.: Zseniális, megvan a harmadik gólunk is: Bencze vezetgette a labdát, majd egy csel után, 17 méterről, ballal lőtte ki remekül a jobb alsó sarkot. 3-1!

47. p.: Jobb oldali beadás után Ásványi védte bravúrral Adli 5 méteres fejesét. Az eset után a kapust ápolni kellett.

44. p.: Majnovics kapta az első sárgát.

42. p.: Vezetünk!!! Rosszul szabadítottak fel a franciák, a labda Csoboth elé került, aki 7 méterről lőtt a kapus mellett a kapuba, 2-1!

40. p.: Szünet!

MLSZ – Magyar Labdarúgó Szövetség

A magyar válogatott a félidőben 1-1-re áll a csoportfavorit ellen. Amine Gouiri (Lyon) góljával a franciák szerezték meg a vezetést a 36. percben, de Csoboth Kevin (Benfica) két perccel később egy…

38. p.: Nagyon hamar egyenlítettünk: Csoboth hagyta maga mögött a védőjét a bal oldalon, majd a kifutó kapus felett külsővel lőtt a hálóba 11 méterről. 1-1!

36. p.: Megszerezték a vezetést a franciák: Adli adott bokából remek átadást Gouirinek, aki 7 méterről, kiszorított pozícióból egyből lőtt, Majnovics mellől, Ásványi nem védhetett. 0–1

32. p.: Adli szabadrúgása után Geubbels, átvétel után, balról, 6 méterről lőtt az oldalhálóba.

28. p.: Adli esett el a magyar tizenhatoson belül, mondjuk Bencze lökte, de a bíró inkább úgy látta, hogy a labdában esett el a francia, így nem ítélt tizenegyest.

26. p.: Adli adott be jobbról, a túloldalon érkezett Geubbels, aki azonban 4 méterről csúnyán fölé lőtt.

12. p.: Adli a tizenhatos jobb sarkáról kapásból lőtt, a labda centikkel ment el a jobb felső sarok mellett. El kell ismerni remek lövés volt…

8. p.: Tchouaemi lőtt 16 méterről, Ásványi ezúttal is a helyén volt.

7. p.: Guiri csapta be a védőjét a bal oldalon, majd 6 méterről lőtt, de Ásványi óriási bravúrral védett.

5. p.: Torvund robogott el a bal oldalon, majd 15 méterről lőtt, de a franciák kapusa bravúrral hárított.

3. p.: Az első helyzet a miénk: Bencze Márk 14 méterről lőtt, de a francia kapus védett.