Vidi-Dinamo: több tucat néző, piros lap és fordítás

Azok a bizonyos rögzített szituációk...

A rovinji Gradski Stadionon kívül lévő, fákra és villanyoszlopokra mászó több tucat Dinamo Zágráb-szurkoló szeme láttára győzte le  2-1-re a horvát bajnok a MOL Fehérvárt a két csapat csütörtöki edzőmeccsén. Pedig a vezetést a többféle taktikát is kipróbáló fehérváriak szerezték meg Zivzivadze találatával, ám előbb Orsic egyenlített büntetőből, majd a meccs hajrájában Petkovic értékesített egy szabadrúgást. A 81. percben Fiola Attilát második sárga lappal kiállította a játékvezető.

13. perc: Tamás Olivér szerzett becsúszva nagyszerűen labdát a Dinamo 16-osánál, majd Zivzivadzét hozta játékba, akinek 15 méteres lövése egy védőn megpattant és védhetetlenül hullott a játékszer a léc alá. 1-0

20. perc: Rus becsúszva blokkolt egy lövést a fehérvári kapu előtt, a játékvezető úgy látta, a labda a védő kezét is érintette, 11-es és sárga lap. Orsic magabiztosan értékesítette a büntetőt. 1-1

78. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Dinamo, nagyjából 23 méterről Petkovic lőtt a kapuba. 1-2

Felkészülési mérkőzés, Rovinj:

MOL Fehérvár-Dinamo Zágráb 1-2 (1-1)

gólszerzők: Zivzivadze (13.), ill. Orsic (20.), Petkovic (78.)
kiállítva: Fiola (81.)

Vidi, 1. félidő: Kovács – Fiola, Tamás (Musliu, 46.), Rus, Stopira, Hangya – Nikolov, Houri – Funsho, Petrjak – Zivzivadze
Vidi, a 60. perctől: Tordai – Fiola, Musliu, Stopira, Hangya – Nikolov – Dárdai, Kovács, Funsho – Géresi, Nikolics

FRISSÍTÉS: 18.35

Vidi-Dinamo Zagreb: szikrázó párharcok – reakciók – NB1.hu