Loki-Vasas: kakaskodásért villantak a piros lapok

Megsérülhetett a debreceni alapember.

Három harmados meccset játszott egymással a Vasas és a DVSC Telkiben, az első két játékrész 45-45, míg a harmadik 30 perces volt.

A találkozón 3-0-ás győzelmet aratott a Debrecen, ám a meccs koránt sem volt mentes a kakaskodásoktól, a 87. percben Szilágyit és Ugrai is kiállította a játékvezető. A 83. percben ráadásul Varga megsérült, le is kellett cserélni, a helyére Bényei állt be.

A gólok története a dvsc.hu élő közvetítése alapján:

75. perc: 11-eshez jutott a Loki, miután Berecz rúgta fel Ferenczi Jánost a 16-oson belül! A büntetőt Dzsudzsák Balázs szépen helyezte a bal alsóba, vezet a DVSC! (1-0).

92. perc: megduplázta előnyét a Loki! Egy angyalföldi védelmi hibát Bárány Donát használt ki, 14 méterről lőtt magabiztosan a kapuba (2-0).

114. perc: itt a harmadik Loki-gól! Pintér Ádám lépett meg a jobb szélen, befelé húzott, majd 14 méterről szépen lőtte ki a jobb alsót (3-0).

DVSC-Vasas 2-0 (0-0, 1-0).
DVSC: Kosicky (Gróf) – Bévárdi, Deslandes, Baráth, Ferenczi – Varga J. (Bényei Á.), Dzsudzsák – Bódi, Ugrai, Sós (Bárány) – Szécsi (Kusnyír). A DVSC az utolsó 30 percben: Gróf – Kusnyír, Nikolic, Poór, Korhut – Bényei Á., Babunski – Pintér, Bárány, Gyönyörű – Tischler. Edzők: Huszti Szabolcs és Toldi Gábor.
Vasas: Jova – Szivacski Z., Szilágyi, Otigba, Silye, Sztojka, Berecz, Márkvárt, Hinora, Radó, Balajti. Cserék: Uram, Terbe, Varga D., Bobál G., Szatmári, Szalai, Molnár, Rétyi, Puskás, Puska, Farkas G., Farkas B., Bonifert, Kovács D., Boros, Szilágyi Sz. Edző: Kuttor Attila.
Gól: Dzsudzsák (75., 11-esből), Bárány (92.).
Sárga lap: Ugrai (48.), illetve Otigba (49.), Silye (72.).
Kiállítva: Ugrai (87.), illetve Szilágyi Z. (87.).

FRISSÍTÉS: VASÁRNAP, 8.08