Kaposvár-Paks: remek cserék - gólok története

Véget ért az egyetlen mai edzőmeccs.

Forrás: paksifc.hu

Edzőmeccsen csapott össze a Paks a Kaposvárral, Bödéék a negyedik felkészülési meccsükön vannak túl.

Csendesen kezdődött a találkozó, ami a hetedik percig tartott. Ekkor Sajbán kapott egy szép kiugratást, ám lövésig nem jutott el. Mind a két fél ki tudott alakítani veszélyes támadásokat, azonban nem született gól az első félidőben.

A második félidőben a Paks ragadta magához a kezdeményezést, ám még kicsit kellett várni az első találatra. Osztermájer Gábor remekül cserélt, hiszen a beállított Szabó az 57. percben a hálóba fejelt. A 69. percben azonban érkezett az egyenlítő gól, Bévárdi talált a kapuba közvetlen közelről. Több gól már nem esett, így újból döntetlent játszott egymással a két csapat.

Kaposvári Rákóczi FC – Paksi FC 1-1
Helyszín: Kaposvár, Kaposvári Rákóczi FC Stadion

Kaposvár: Pogacsics, Fodor, Nagy J., Hadaró, Szakály, Ur, Hegedűs, Trebotic, Ádám, Nagy R., Pintér
Cserék: Laky, Szabó, Bévárdi, Nagy T., Palic, Farkas, Keresztes, Jakimiv
Paks: Holczer – Kulcsár, Poór, Gévay. Bertus – Kecskés, Báló, Bartha – Hahn, Sajbán, Bor
Cserék: Rácz, Osváth, Szélpál, Kelemen, Szabó, Windecker, Balogh, Szakály, Haraszti, Böde, Szendrei, Vas, Debreceni

Gólszerzők: Szabó 57', Bévárdi 69'

A gólok története:

57. perc: Bertus pontos szöglete után, Szabó 5 méterről a hazai hálóba bólintotta a labdát. 0-1

69. perc: Egy kapu előtti kavarodást követően és némi ütközések után, Bévárdi közvetlen közelről a paksi kapuba rúgta a labdát. 1-1