Eb2020: Portugália-Franciaország – élő közvetítés

Eredmény, csoportkör, 3. (utolsó) forduló, F csoport:
Portugália-Franciaország 2-2 (1-1)
Puskás Aréna, 54 886 néző, v.:
Antonio Mateu Lahoz (spanyol)
gólszerző: C. Ronaldo (31., 60., mindkettőt 11-esből), illetve Benzema (45+2., 47., az elsőt 11-esből)
sárga lap: Lloris (27.), Hernandez (36.), Griezmann (40.), Kimpembe (83.)
Portugália: Rui Patricio – Semedo (Dalot, 79.), Dias, Pepe, Guerreiro – Moutinho (Neves, 72.), Danilo (Joao Palhinha, a szünetben), Sanches (S. Oliveira, 88.)- B. Silva (Bruno Fernandes, 72.), Jota, Ronaldo
Franciaország: Lloris – Koundé, Varane, Kimpembe, Hernandez (Digne, a szünetben, Rabiot, 52.) – Pogba, Kanté – Mbappé, Griezmann (Sissoko, 87.), Tolisso (Coman, 66.) – Benzema

1.p.: Megkezdődött a rangadó a Puskás Arénában.

12.p.: 0-0 a mérkőzés állása, komolyabb helyzetet még nem jegyezhettünk fel. Ezzel szemben a másik meccsen Szalai góljával vezet MAGYARORSZÁG!

24. p.: Még mindig 0-0 az eredmény, eddig a legnagyobb hangorkánt Szalai Ádám találata idézte elő…

30.p.: Lloris szabálytalankodott Danilo ellen, tizenegyest kaptak a portugálok. A labda mögé Cristiano Ronaldo állt, aki a jobb alsóba lőtt. 1-0!

45+2. p.: Újabb tizenegyes, ezúttal a franciák végezhettek el büntetőt. Mbappét lökte el Semedo, ezért kapott tizenegyest a gall csapat, a labdát Benzema a jobb sarokba lőtte. 1-1!

Félidő: 1-1 áll jelenleg az eredményjelzőn, ez azt jelenti, hogy a franciáknak jelen pillanatban öt, míg a portugáloknak és a magyaroknak négy-négy pontjuk van.

46.p.: Megkezdődött a második félidő, mindkét csapat frissített a szünetben.

47.p.: Villámrajtot vettek a franciák, Benzema az ötös környékéről a jobb alsóba lőtt. A Real játékosa a tizenegyes után akcióból is betalált. 1-2!

55. p.: A magyar válogatott még mindig vezet a németek ellen, így jelenleg a második helyen áll a csoportban, az élen jelen pillanatban Franciaország áll, Németország pedig a harmadik.

60. p.: Egyenlített Portugália, talán nem lepünk meg senkit azzal, hogy tizenegyessel. Kezezés miatt jött az újabb portugál tizenegyes, amit Ronaldo a jobb alsóba küldött. 2-2! Ezzel jelenleg a németek nem jutnának tovább, mi a harmadik helyen zárnánk.

66.p.: Őrület van Münchenben is! Ugyan egyenlítettek a németek, de Schäfer góljával ismét vezetünk. Eközben a Puskás Arénában 2-2 az eredmény.

75.p.: Az utóbbi percekben főleg francia próbálkozásokat jegyezhettünk fel, de az eredmény még mindig 2-2 a Puskás Arénában.

82. p.: Több csere is történt az utóbbi percekben, és sajnos Münchenben is változott az eredmény, egyenlítettek a németek.

90,p.: Megkezdődött a hosszabbítás, öt percet tett rá a játékvezető.

95,p: Befejeződött a meccs, a franciák végeztek az élen, a németek a második, a portugálok pedig a harmadik helyen zártak. A MAGYAR VÁLOGATOTT pedig minden dicséretet megérdemel.