Veszprém-Mosonmagyaróvár: keserédes zárás – reakció

Az elmúlt 17 év legjobb eredménye.

A MOSONMAGYARVÁR BESZÁMOLÓJA:

,,A NB III utolsó fordulójában az ezüstérmes Credobus Mosonmagyaróvár a bronzért hajtó Veszprém otthonába látogatott. Varga László dolgát nehezítette, hogy több játékosára sem számíthatott sérülés vagy eltiltás miatt, néhányan pedig úgy vállalják a játékot, hogy nem voltak teljesen egészségesek. Bokor Bence és Jasarevic Mahir a Szabadkikötő ellen összeszedte az ötödik sárga lapját, így eltiltás miatt hiányzott. Balogh Ferenc, Debreceni András és Tóth Martin pedig sérülés miatt hagyta ki az idényzárót. A 28. percben egy ívelés után a hosszún érkező Kovács Dániel megpattanó lövése talált utat a mosonmagyaróvári kapuba.1-0. A 69. percben egy bal oldali beadás után Csorba fejelte be a labdát Heinrich kapujába. 2-0. A Veszprém győzelmével bebiztosította a harmadik helyet a tabellán.

VLS Veszprém – Credobus Mosonmagyaróvár 2-0 (1-0)

Veszprém, 300 néző

Vezette: Takács Ryan Lee

Veszprém: Deczki – Rédling, Gulyás, Dobsa, Kovács D., Somogyi, Vass Sz., Major (Bakó, 91.), Rápó (Csorba, 66.), Nagy R. (Burdi, 91.), Gálfi (Keresztes, 43.). Vezetőedző: Pető Zoltán

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Czingráber, Bohner, Takács M., D’Urso, Bakos (Gáncs, 71.), Horváth K., Illés, Szalka, Nagy K., Oláh L. Vezetőedző: Varga László

Gólszerzők: Kovács D. (28.), Csorba (69.)

Varga László (Mosonmagyaróvár): – Gratulálok a csapatomnak ez ezüstéremhez és az egész éves teljesítményhez! Az elmúlt 17 év legjobb eredményt produkáltuk, holtversenyben a 2016-os második hellyel. Erre az eredményre és erre a teljesítményre mindenki büszke lehet."