Távozók Mislenyben, sikeres főpróba Mosonmagyaróváron

Hivatalos bejelentés.

KOZÁRMISLENY

Kocsis Adrián személyében egy olyan labdarúgótól köszönünk el, aki sokat tett Kozármisleny labdarúgócsapatának sikereiért, sokszor vezette ki együttesünket csapatkapitányként a pályára.

Adrián tagja volt a 2015/2016-os NB III-as bajnokcsapatunknak, amely a legjobb 8 közé jutott a Magyar Kupában és szerepelt együttesünkkel az NB II-ben a következő évben. A bal lábas labdarúgó 30 NB II-es és 131 NB III-as bajnoki mérkőzésen lépett pályára mislenyi színekben, 7 évig volt csapatunk tagja. Adrián a pályára lépések örökranglistáján a 6. helyig jutott, ugyanannyi mérkőzésen lépett pályára, mint dr. Hergenrőder Tamás. Sajnos a labdarúgó és a klub útjai most külön válnak, így sok sikert kívánunk Andriánnak az NB III-as Mohács együttesében!

Köszönünk mindent, Adrián!

Távozik Mislenyből Ulakity Márk, aki a jövőben a tanulmányaira helyezi a hangsúlyt. Az egyetemi képzés mellett nem tudna már teljes koncentrációval és energiával a labdarúgásra fókuszálni, így jövőre a megye I-es Villány csapatát erősíti. A fiatal, csupaszív labdarúgó 22 alkalommal húzhatta magára a Kozármisleny mezét.

Sok sikert kívánunk, Ula!

Matesz Kornél tavaly nyáron érkezett Mislenybe, akkor még előtte járt Ipacs Péter és Somogyi Máté is a posztján, de Ipacs távozása után a mérkőzésre nevezettek állandó tagja lett, sőt tavasszal 7 alkalommal védte a HR-Rent Kozármisleny kapuját. A fiatal labdarúgó jó teljesítményt nyújtott, de fejlődése érdekében lehetőség szerint minél több alkalommal védenie kellene. Klubunk figyelemmel kíséri pályafutását, nem kizárt, hogy lesz még ő a Kozármisleny kapusa! Kornél a következő évben az NB III Közép-csoportban szereplő Szekszárd együttesében fog védeni.

Sok sikert, Kornél!

A távozók után jövő héten újabb érkezőket, illetve vadonatúj mezünket is bemutatjuk szurkolóinknak!

Hajrá, Misleny!

MOSONMAGYARÓVÁR

A Credobus Mosonmagyaróvár a bajnoki rajt előtti utolsó edzőmérkőzésén Csornára látogatott. Varga László együtteséből többen is sérülés miatt voltak kénytelenek kihagyni a találkozót: Debreceni András, Popov Patrik, Simita Gergő és Végh Bence is hiányzott. Az MTE végül Nagy Kevin, Boros Gábor és Szalka Dominik találatainak köszönhetően 3-0-ára legyőzte a Csornát.

Az NB III Nyugati csoportja augusztus 1-jén rajtol. A Credobus Mosonmagyaróvár az első fordulóban az NB II-ből kieső Kaposvár otthonában lép pályára.

Csornai SE – Credobus Mosonmagyaróvár 0-3 (0-2)

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bohner, Bokor, Deák, Jasarevic, Tóth L., Czingráber, Nagy K., Illés, Szalka D., Boros. Csereként pályára lépett: Nacsa (kapus), D’Urso, Tóth M., Horváth K., Szegő, Nagy Z.. Vezetőedző: Varga László.

Gsz.: Nagy K., Boros G. (11-esből), Szalka D.