Remek hajrá Bobál-duplával, három pontot szerzett a Honvéd II

Komárom – A kispestiek a 79. percben még vesztésre álltak.

A Budapest Honvéd II a Komárom vendége volt az NB III Nyugati csoportjának 2. fordulójában. A kispestiek ugyan kétszer is hátrányba kerültek, de többek között Bobál Gergely duplájának köszönhetően megfordították a találkozót.

A gólok története a honvedfc.hu tudósítása alapján:

37. perc: Csonka Patrik a balra vetődő Vajda helyére, a kapu közepébe lőtte a labdát. 1-0!

39. perc: Újabb komáromi gól, ennek azonban már jobban örülünk. Prosser gurított középre az alapvonalról, Módi Viktor pedig a gólvonalról vágta a léc alá a labdát. Öngól, 1-1!

45. perc: A helyzetünk nem sokat javult, miután a szabadrúgásból Csonka Patrik a kapunk bal alsó sarkába lőtt… 2-1!

80. perc: De most már nem biztos! Bobál Gergely tört be a 16-oson belülre, és a bal oldalról szépen lőtte ki a hosszú sarkot! 2-2!

83. perc: Bobál Gergely!!! Prosser gurított középre az alapvonalról, a hosszún pedig érkezett Geri, és ezúttal sem kegyelmezett, dehogy örülnénk a döntetlennek! 2-3!

89. perc: Az igen! A csereként beállt Tömösvári Bálint 20 méterről iszonyatos nagy gólt lőtt a jobb felső sarokba! 2-4!

NB III, Nyugati csoport, 2. forduló

Komárom VSE–Budapest Honvéd-MFA 2–4 (2–1)

G.:Csonka (37., 11-esből, 45.), ill., Módi (39., öngól), Bobál Gergely (80., 83.), Tömösvári Bálint (89.)

Kiállítva: Márton András (45.)

Komárom VSE: Grósz Gergely – Farkas Balázs, Pekler Barna, Musitz Balázs, Tatai Valentin, Csonka Patrik, Bán Roland, Módi Viktor, Alasztics Benjamin (Sipőcz János, 63.), Végh Bence (Soós Péter, 57.), Róth István. Vezetőedző: Vígh László

Budapest Honvéd-MFA:Vajda Dániel – Bíró Tamás, Raul Palmes, Márton András, Gergényi Bence, Bodrogi János (Göblyös Dániel, 46.), Király Ákos, Prosser Dániel, Soós Dávid (Kovács Dániel, 46.), Bíró Ákos (Tömösvári Bálint, 69.), Bobál Gergely. Vezetőedző: Gálhidi György