Potyogtak a gólok Jászberényben, Nicsenko Igor döntötte el a meccset

Jászberény - Az egykori magyar gólkirály fia büntetőből volt eredményes.

A Jászberényi FC esős időben játszotta le a soron következő felkészülési mérkőzését a BKV Előre csapata ellen. A vizes pályán nem volt könnyű játszani, de a mérkőzésre kilátogatott szurkolók gólokban gazdag, pörgős mérkőzést láthattak. – olvasható a jászberényi csapat honlapján.

A vezetést a Jászberényi FC 41. percben Marcsek Ákos találatával szerezte meg, így a félidő állása 1-0 volt. A második félidőben a BKV Előre csapata is szép támadásokat indított és egy kontrából kiegyenlített.

Nem maradt azonban döntetlen a mérkőzés állása, mert a 80. percben Csuzz Martin találatával ismét vezetéshez jutottunk. (2-1). Ezt követően a BKV ismét megszerzett egy középen eladott labdát, és gyors ellentámadást követően kapuba találtak. A lövést az egész meccsen jól védő Menczeles sem tudta hárítani, így lett a mérkőzés állása 2-2.

A 88. percben Mile Krisztián került a tizenhatoson belül ígéretes helyzetbe, de a BKV védője csak szabálytalanul tudta szerelni, így a végeredményt Nicsenko Igor (az egykori magyar gólkirály, a Jászberény vezetőedzőjének a fia – szerk.) büntetőből szerzett találata állította be. (3-2)