Minden fontos mozzanat a gól nélküli megyei rangadóról

Mosonmagyaróvár – Remek hangulatú mérkőzésen remizett az ETO!

Az ETO FC Győrt fogadta a Mosonmagyaróvári TE szombaton. A remek hangulatú meccsen gól nem esett – írta a Kisalföld.

Mosonmagyaróvári TE 1904 – ETO FC Győr 0-0

MTE 1904: Tarczy Pál – Nagy Ádám, Deák István, Jasarevic Mahir, Zsirai Martin,  Schmatovich Gábor, Hanzl Máté, Bohner Roland, Laki Balázs, Mundi Roland, Magasföldi József

ETO FC Győr: Deli Zoltán – Köles János, Nagy Ádám, Csató Martin,  Németh Márk,  Weitner Ádám, Illés Dávid, Mayer Milán,  Vankó Imre, Szabó Bence, Vörösbaranyi Armand

1.      perc

A sötétkékben játszó hazaiak kezdik a meccset.

8. perc

Illés cselezi be magát a mosonmagyaróvári tizenhatoson belülre, kipasszolja a szélről érkező Vankóhoz a labdát, aki kapu fölé lő.

11. perc

Köles szerez labdát a jobb szélen, egyedül viheti a labdát, a beadását az óvári védők kifejelik.

13. perc

Vankó éles szögből lő, Tarczy a helyén van.

22. perc

Jól járatják a labdát a győriek, végül Illés szánja el magát lövésre, ám próbálkozása alaposan kapu fölé száll.

23. perc

Magasföldi készül szabadrúgáshoza a kaputól jó 25 méterről. Próbálkozását fogja Deli.

25. perc

Illés rántja le a középpályánál Magasföldit, sárga lapot kap érte a győri játékos.

27. perc

Mayer lő 25 méterről, ez már kicsit közelebb van a kapuhoz, de így is fölé száll.

34. perc

Nagy Ádám rúgja fel Illést, így a mosonmagyaróváriak védője is besárgul. Vankó végzi el a szabadrúgást, a labdát Tarczy fogja.

42. perc

Cserélnek a hazaiak, Bohner helyére Rédely érkezik.

45. perc

Jasarevic jut lövéshez, a bal szélről ereszt meg erős lövést, Deli azonban fogja a labdát.

Vége az első félidőnek: helyzetek voltak, gól azonban nem esett.

47. perc

Agresszív játékkal kezdi az ETO a folytatást, Tarczynak kétszer is volt már doga, noha még csak egy perce tart a második félidő.

52. perc

Jasarevic kap sárgát, miután a félpályán felrúgta Vörösbaranyit.

55. perc

Köles kap visszamenőleg sárgát, a játékvezető nagyon helyesen nem állította meg az esetnél a játékot, mert az óváriak helyzetben voltak.

57. perc

Weitner Ádám szabálytalansága is sárgát ér.

60. perc

Ezek most a hazaiak percei, egy ideje nem is volt a labda a másik térfélen. Helyzet azonban nincs, csak egy fölé őtt labda, aminek nagyon megörültek a kapu mögött a labdaszedő gyerekek, hogy végre nekik is akad dolguk.

62. perc

Vörösbaranyi helyére Németh Lászlót küldi harcba Bekő Balázs, a győriek edzője.

63. perc

Remek óvári akció végén Mundi átíveli a labdát a jobb oldalra, ahol az égvilágon senki sincs. Az ellentámadás végén Weitner lő kapura, Tarczy azonban eléri a jobb alsó sarokba tartó lövést.

66. perc

Weitner buktatja Mundit, a veszélyes helyről járó szabadrúgás a sorfalon landol.

71. perc

Szabó Bence lő bal oldalról, pontosan Tarczy kezébe.

76. perc

Nagyszerű a meccs hangulata, mindkét szurkolótábor nagyon sportszerűen buzdítja a csapatát.

81. perc

Weitner megkapja a második sárgáját is, így tíz fővel fejezi be a meccset a vendég győri csapat.