Kantáék bronzérmessel meccseltek, a HFC tehetsége válogatott lett

Hivatalos bejelentések.

MTK II.

"Kanta József együttese az újabb felkészülési találkozón az NB III Nyugati csoportjának előző idényét bronzérmesként záró VLS Veszprém vendége volt.

Varasdi – Várkonyi, Fekete, Fülöp – Miknyóczki, Rimóczi, Horváth A., Helembai – Gyuris, Clinton, Kovács M. összeállításban kezdtük az idegenbeli találkozót. Mi kezdtünk aktívabban, de az első időszakban csak Clinton lövését jegyezhettük fel.

A félidő közepén aztán megszereztük a vezetést: Horváth tálalt Gyuris elé, támadónk pedig a tizenhatoson belülről a jobb alsóba lőtt (0-1).

Nem sokkal később megúsztunk egy hazai lehetőséget, majd újra mi szerezhettünk volna gólt: a 38. percben Helembai iramodott meg a bal szélen, centerezését követően Kovács centikkel lőtt a jobb alsó mellé – egygólos előnyünkkel fordultak a csapatok.

A szünetben Fördős, Kaka, Guth, Drljo és Georgievski is beállt csapatunkba, majd pár perccel később Juhász is lehetőséget kapott. A második játékrészben ő állt a legközelebb a gólhoz, a 68. percben a jobbról eleresztett lövése elkerülte a rövid sarkot.

Bő 10 perccel a vége előtt aztán egyenlítettek a hazaiak: Keresztes szerzett labdát, majd Varasdi mellett a jobb alsóba lőtt, kialakítva az 1-1-es végeredményt. Szombaton Komáromban lép pályára Kanta József együttese."