Felcsúton fektették két vállra a Puskás Akadémiát – videó, reakciók

Majdnem 20 meccse veretlen az ellenfél.

A hétvégén a Puskás Akadémia a Mosonmagyaróvárt fogadta hazai pályán. ami a vendégcsapata kiütéses, 4-0-ás sikerével ért véget.

A gólokat igazságosan osztotta el a Mosonmagyaróvár a félidők között, mind a kettőre 2-2 jutott, ráadásul Boros Gábor duplázni tudott. A Mosonmagyaróvár így már 18 bajnoki meccs óta veretlen, ám csak a második helyet birtokolja a tabellán a BVSC-től egy pontra lemaradva, míg a Puskás Akadémia a kilencedik.

A találkozó után így értékelt Varga László, a vendégek vezetőedzője:

,,Szép gólokat szereztünk, ráadásul idegenben lőttünk négyet, ami dicséretes. Úgy érzem, hogy hétről-hétre jobban teljesítünk, és folyamatosan fejlődünk. Megérdemelt győzelmet arattunk, amiért gratulálok a csapatnak!"

Puskás Akadémia FC II – Credobus Mosonmagyaróvár 0-4 (0-2)
Felcsút, 100 néző
V.: Szommer A.
Puskás II: Perczel – Csirmaz, Fodor, Krpic (Demeter, 88.), Babós, Bakti (Kapus, 76.), Deutsch, Kiss N. (Szabó V., 50.), Magasföldi, Gazdag (Horbanyov, 76.), Kicsun (Janyickij, 50.). Edző: Nagy Ádám
Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Czingráber, Debreceni, Deák, Horváth K. (Nagy K., 59.), Végh B. (D’Urso, 70.), Tóth L. (Tóth M., 76.), Simita (Szegő, 70.), Szalka, Boros G. (Illés, 76.), Nagy Z. Vezetőedző: Varga László
Gólszerzők: Boros G. (17., 49.), Szalka (27.), Debreceni (65.)