Enervált Érd, figyeltemlen Misleny – reakciók

Lassan célegyenesben a felkészülés.

Edzőmérkőzést játszott egymással az Érd és a Kozármisleny, ezzel készülve a hamarosan rajtoló NB III-ra.

A mérkőzésen a hazai csapat szerezte meg a vezetést, majd tizenegyesből egyenlített a vendég gárda. A szünet még egy-egy gól esett mind a két oldalon, így 2-2-es eredménnyel vonulhattak a csapatok a szünetre. A második játékrészben csupán egyetlen találat született, így 3-2-re nyert a Kozármisleny.

Az edzők így értékeltek a találkozó után:

Ebedli Zoltán (Érd, asszisztensedző): „Az első félidőben enerváltan játszottunk, mentünk az események után, sokszor lassan reagáltunk, de ez a felkészülés utolsó előtti hete, most egy kis frissítésé lesz a főszerep és a jövő héttől meccsritmusban készülünk. Az eredmény edzőmeccsen nem a legfontosabb, pláne, hogy két gólt kaptunk tizenegyesből.”

Jelena Richárd (Kozármisleny): ,,Az első negyedórában 3-4 góllal vezethettünk volna, ezzel szemben az ellenfél a saját hibáinkból szerzett gólt, egy szabadrúgás után a kipattanóra is ők érkeztek oda előbb. A játékunk jó volt, jól álltak bele a srácok a meccsbe. Sok helyzetet dolgozzunk ki, az első félidőben az ellenfél góljaira mindig tudtunk a válaszolni. A második játékrész egyértelműen a miénk volt, nagy volt a különbség a javukra. Pozitívum, hogy sok helyzetet dolgoztunk ki, negatívum, hogy ezek a helyzetek kimaradtak. Jól játszottunk, jó helyeken szereztünk labdákat, a játékosok élvezték a játékot."

Felkészülési mérkőzés
Érdi VSE–HR-Rent Kozármisleny 2–3 (2–2)
Érd, műfüves pálya, zárt kapuk mögött.
Érdi VSE: Kertész F. – Fürjes, Honti, Bozsoki, Csiszár, Balogh Á. – Kalmár, Kertész B., Koós – Kollega, Popov
Csereként pályára léptek: Molnár B., Farkas B., Varga T., Sulyok, Fügedi, Földesi
HR-Rent Kozármisleny: Somogyi – Ulakity, Horváth D., Berdó, Kocsis – Fenyvesi, Kozics – Szabó D., Kirchner, Turi – Csernik
Csereként pályára lépett: Füredi, Csomós, Kónya, Demkó.
Gól: Popov (18., 38. perc), ill. Kirchner (23. p. – tizenegyesből), Csernik (40. p.), Kozics (68. p. – tizenegyesből)