Borgulya vs. Kemenes – a győztes reakciója

Gólok története a Balaton mellől.

Megszerezte első idei győzelmét a Balatonfüred, ráadásul az eddig veretlen és egyben listavezető III. Kerület ellen.

A hazaiak rendkívül lelkesen vettették magukat bele a mérkőzésbe, aminek már a kilencedik percre meg lett az eredménye egy gól formájában. A Balatonfüred 18 perccel később meg is duplázta az előnyét, amire a 49. percben még volt válasza a Kerületnek, ám az egyenlítés nem sikerült. Megvan tehát a Balaton-partiak első győzelme, míg az Óbudaiak első pontvesztése.

9. perc: Géringer egy szerelés után lendületesen megindult, Szabó Bencével kényszerítőzött, a visszakapott labdát 18 méterről a kapuba vágta. 1-0

19. perc: Szabadrúgást végezhetett el Markó, aki a védők közül kibújó Csikósnak adta. A játékos 8 méterről a bal alsóba helyezett. 2-0

49. perc: Egy ártalmatlannak tűnő beadásra nem mozdult ki a kapus, a berobbanó Borvető 3 méterről a kapuba tudott fejelni. 2-1