A kis Fradi első meccsének góljai – videó

Felkészülési mérkőzés, Széktói Stadion
KTE: Lékai – Puskás, Gál, Urbán, Grünvald, Asztalos, Ludasi, Károly, Tóth, Szalai J., Pantelisz
Csere: Mészáros (k), Szalai G., Fehér, Faragó, Bodor, Vágó, Tomisics, Daróczi, Hatvani, Edmilson, Gyarmati
A KTE gólszerzői: Puskás, Tóth, Károly

Korábban beszámoltunk arról, hogy a Ferencváros újdonsült alakuló második csapata szombaton lejátszotta első felkészülési mérkőzését, amelyen 3-1-es vereséget szenvedtek Kecskeméten.

Bemutatkozott a kis Fradi – beszámoló a szombati edzőmeccsekről

A kecskemetite.hu beszámolója:

"Szombaton az FTC II. volt a KTE HUFBAU ellenfele a Széktói Stadionban. Első hazai edzőmeccsünkön – mely 3×30 perces volt – jó 60 percig dominálni tudtunk, az utolsó harmadban már inkább mezőnyben zajlott a játék.

A főleg fiatalokból álló FTC II. ellen jól kezdett csapatunk, gyakorlatilag a kezdősípszótól dominálni tudtunk, ami 17 perc után góllá is érett. Egy szép akció végén Ludasi tálalt Puskás elé, aki jobbal ki is lőtte a hosszút (1-0). A folytatásban is a Fradi kapuja előtt pattogott a labda, a 20. percben Gál lőtt fölé egy lecsorgó labdát, majd Tóth előtt adódott sansz, de nem találta el jól az ötösön a játékszert. A 33. percben hatalmas tűzijáték alakult ki a vendégek kapuja előtt, melynek végén Szalait rúgták meg, amiért büntető járt. A labda mögé Tóth állt, de a kapus hárítani tudott. Nem sokáig kellett azonban támadónknak szomorkodnia, a szöglet után ugyanis védőjét és a kapust megelőzve fejelt a kapuba (2-0). A 41. percben tovább növeltük előnyünket, ezúttal a végig aktívan és bátran futballozó Pantelisz cselezgetett a tizenhatoson belül, aminek újabb büntető lett a vége. A labda mögé ezúttal Károly állt, nem is hibázott (3-0). A második harmadban akár növelhettük is volna előnyünket, de Ludasi lövését védte a kapus, illetve Tóth ziccere is kimaradt. Az utolsó harmadra már mindkét együttes gyakorlatilag sort cserélt, jöttek a legfiatalabbak is, ekkor már inkább mezőnyben zajlott a játék, a végeredmény egy ferencvárosi büntetővel alakult ki (3-1)."