Távolodik a Vasas a feljutástól – reakció a káosz után

Utolsó pillanatokban kaptak két gólt.

Mint jeleztük, a Vasas elleni meccsen ünnepelte a Szpari a klub 90. születésnapját. Méghozzá eléggé emlékezetesen, mert 3-1-ről az utolsó pillanatokban egyenlített a hazai csapat. Az NB I-ből kiesett angyalföldiek így már 4 pontra kerültek az első Soroksártól, a második Békéscsaba két egységgel zsebelt be eddig többet azoknál a piros-kékeknél, akik még nem álltak ilyen messze a feljutástól. A nyírségi káosz után Kiss Károly vezetőedző értékelt a klub honlapjának.

„Ez nem az első eset, hogy kétgólos vezetésről nem tudunk nyerni. Ráadásul úgy, hogy bár 3-1-es előnyünknél a nyíregyháziak támadtak, a kezünkben volt a mérkőzés. Két óriási hibát követően egy perc alatt elrontottuk azt, amit az egész mérkőzésen felépítettünk. Nagyon sajnálom, mert úgy gondolom, hogy előtte ültek azok az elképzelések, amivel készültünk. Az elején megleptük az ellenfelünket, támadólag léptünk fel, és abból gólt is sikerült szereznünk. Aztán közepes lett a tempó, ami nekünk nem igazán kedvezett, majd a második félidő elejére feljavult a játékunk. A félidőben szerkezetet váltottunk, ami bejött, masszívabban játszottuk, kétszer is betaláltunk. Az elő félidő végén nem voltunk stabilak, többször a védelmünk mögé kerültek, emiatt cseréltem a szünetben. 3-3 után még volt két helyzetünk, amelyek kimaradtak.”