Szpari–ZTE: Két stábtag a nézőtérre küldve, egy-egy gól a kapukban

Nyíregyháza – Rudolf Gergely gólja csak 14 percig ért három pontot a Mátyus-csapatnak.

Mint arról korábban beszámoltunk, az NB II 3. fordulójának rangadóján a Nyíregyháza és a ZTE nem bírt egymással. A csapatok dolgát csak nehezítette, hogy a kezdés előtt megérkezett a hidegfront és a bemelegítés végére leszakadt az ég. A vezetést a hazaiak szerezték meg, de előnyüket csak szűk negyedóráig tudták megtartani.

A gólok története a nyiregyhazaspartacus.hu tudósítása alapján:

A 62. percben megszerezte a vezetést a Nyíregyháza! Egy jobb oldali bedobás után Rudolf Gergely elé került a labda, aki 16 méterről az alsó sarokba lőtt, 1–0. 76. percben egyenlített a ZTE, egy szöglet után felpattant a labda, majd Városi a kapuba bólintott, 1–1.

A gól után Oláh Gábor játékvezető vált főszereplővé a reklamáló Szpari kispadról két stábtagot is a nézőtérre küldött. A folytatásban mindkét csapat próbálta megszerezni a győztes gólt, de nem sikerült, így maradt a döntetlen.

Edzői értékelés:

Mátyus János (Nyíregyháza): Mindkét csapat győzelemre játszott, voltak is lehetőségek, de be kellett érnünk egy ponttal.