Lipcsei a Mágust idézte, a pontosságot hiányolja

Budapest – Egyelőre hiányoznak a pontos befejezések.

Két forduló után rúgott gól nélkül, egy ponttal a másodosztályú tabella második felében szerénykedik a Soroksár, Lipcsei Péter vezetőedző azonban nem esik kétségbe: szerinte ez akkor jelentene problémát, ha a Vác és a Szolnok ellen is helyzetek nélkül maradt volna a csapata.

„Az első 45 percben még úgy, ahogy a Szolnok is eljutott a kapunkig, ám a második félidő alapján egyértelműen győzelmet érdemeltünk volna” – értékelte a legutóbbi, Szolnok elleni dabasi mérkőzést (0-1) a klub honlapjának Lipcsei Péter. – Az utolsó percben esett szerencsétlen öngól miatt nem hibáztatom játékosaimat. Sajnos az is igaz, hiányzott az utolsó passzok pontossága. Bosszantó, hogy két forduló után csak egy pontunk van, de nem esünk kétségbe, hiszen nyolc, kilenc nagy ziccerünk is volt a Vác és a Szolnok ellen. Gond akkor lenne, ha nem sikerülni helyzeteket sem kialakítanunk. Ahogy megboldogult Verebes Józsi bácsi mondta, előbb, utóbb valaki beleszalad a késünkbe… – tette hozzá a Ferencváros egykori legendás játékosa.

Lipcsei együttese legközelebb vasárnap 17.30-kor, Budafokon lép pályára.