Gálázott a Kazincbarcika, nyert a Kisvárda és a Mezőkövesd, otthon is kikapott a Honvéd

A Budafok hazai veresége után lemondott a vezetőedző.

Az NB II negyedik fordulójában gólhátrányból nyert a Szeged, a Kisvárda és a Mezőkövesd. A Gyirmót a hosszabbításban mentett pontot a BVSC ellen. A Honvéd hazai pályán kapott ki az eddig még nyeretlen Ajkától. Kerezsi fejesgóljára még az első félidőben Borsos egy remek kapáslövéssel válaszolt, a meccs hajrájában pedig Doncsecz is betalált. A Budafok hazai pályán kapott ki 5-0-ra a Pethő vezette Kazincbarcikától, a súlyos vereséget követően Dajka László azonnal lemondott.

Merkantil Bank Liga, 4. forduló
Békéscsaba 1912 Előre–Mezőkövesd Zsóry FC  1–2 (Kóródi, 33., ill. Varjas, 51., Harsányi, 75.)
Budafoki MTE–Kazincbarcika SC  0–5
(Kártik, 14., Pethő, 35., 39., 58., Varga J. 74.)
Budapest Honvéd FC–FC Ajka  1–1 (Kerezsi 10., ill. Borsos, 41., Doncsecz, 85.)
Gyirmót FC Győr–BVSC-Zugló  2–2 (Ugrai, 35., Pyshchur, 92. ill. Nwachukwu 14., Pekár, 39.)
Kisvárda FC–Kozármisleny FC  3–2 (Molnár, 18., Spasic, 21., Turi 77., öngól, ill. Kiss B. 13., Kirchner, 41.)
Szeged-Csanád GA–Soroksár SC  2–1 (Novák, 56., Borvető, 79., ill. Szabó Sz. 40.)
Szentlőrinc SE–Aqvital FC Csákvár  1–1