Botlott az MTK, Vasast vert a menetelő Budafok – eredmények, tabella

Az Ajka meccsén csak ,,Nagy" gólok születtek.

Véget ért az újabb hétközi forduló az NB II-ben, öt mérkőzés maradt az esti órákra.

Az Ajka némi meglepetésre hazai pályán gyűrte le a Gyirmótot. A Gyirmót nincs jó formában az elmúlt hetek alapján, az Ajka viszont már nagyobb biztonságban érezheti magát. A Békéscsaba otthon tartotta a három pontot a Siófok ellen, míg a Nyíregyháza sem engedett el otthonról egy pontot sem, a megfogyatkozó Vác ellen. A Győr megtörte az MTK veretlenségi sorozatát, míg a Budafok egyetlen vendégcsapatként nyert ma a Vasas otthonában.

FC Ajka–Gyirmót FC Győr 2-1 (Nagy I. 36., Nagy K. 74., ill. Nagy P. 92.)
Békéscsaba–BFC Siófok 3-1 (Kovácsik 42., Gréczi 75., Mészáros 82., ill. Szakály 20.)
ETO FC Győr–MTK Budapest 1-0 (Szánthó 25.)
Nyíregyháza Spartacus–Vác FC 2-1 (Hornyák 32., 81., ill. Katona 59.)
Vasas FC–Budafoki MTE 0-2 (Kovács D. 53., 70.)

ELŐZMÉNYEK:

Hétközi fordulóval folytatódik a küzdelem az NB II-ben. A szerdai játéknap négy kora délutáni meccsel vette a kezdetét. A Csákvár a Budaörs otthonában maradt alul. Visinka Ede csapata zsinórban harmadik vereségét könyvelhette el a bajnokságban. A budaörsi nyerőember Kulcsár Tamás volt, aki kétszer vette be az ellenfél kapuját. Kulcsár mellett Stieber is beköszönt.

A Haladásnak sem sikerült a pontszerzés, a Halit a Tiszakécske fektette két vállra. A tiszakécskeiek már a negyedik percben megszerezték a vezetést, majd a második félidő elején megduplázták a fórjukat, ami elegendőnek bizonyult.

A Dorog-Szolnok és a Soroksár-Szeged meccsek 0-0-s döntetlennel végződtek. A forduló többi mérkőzése 18 órakor kezdődik, a Győr-MTK rangadót az M4 Sport élőben közvetíti.