Bajzát döntött az újrajátszott meccsen

Budapest – Most szorosabb volt, mint amikor félbeszakadt.

A 33. fordulólóból újrajátszott mérkőzésen a Soroksár 2–1-re legyőzte a Szeged 2011-et. A 60. percben villámlás miatt szakadt félbe a meccs, akkor már 3-0-ra vezettek a hazaiak.

A Soroksár már a 2. percben vezetést szerzett Lovrencsics tizenegyesgóljával, és utána is a pályaválasztónak voltak lehetőségei. A 75. percben azonban váratlanul egyenlítettek a vendégek Geiger találatával, de három perccel később Bajzát 6 méterről eldöntötte a meccset. A Soroksár győzelmének köszönhetően pontszámban beérte a harmadik helyen tanyázó Balmazújvárost, megelőzni azonban nem tudta a kevesebb győzelme miatt.

33. FORDULÓ – ÚJRAJÁTSZOTT MÉRKŐZÉS

SOROKSÁR SC–SZEGED 2011-GA 2–1 (1–0)

Haraszti út, 500 néző. Vezette: Bogár Gergő (Berettyán Péter, Horváth Róbert)

SOROKSÁR: Jova – Fülöp N., Lorentz, Gengeliczki, Valencsik, Silye – Csilus T., Peszmeg (Huszák, 76.), Sándor I. – Szilágyi P. (Bajzát, 76.), Lovrencsics B. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

SZEGED: Szántai – Achim Á., Jagodics B., Farkas M., Zabari – Horváth A. – Farkas A., Povázsai (Pászka, 56.), Coroian (Hegedűs M., 69.), Geiger – Zádori (Balogh G., 62.). Vezetőedző: Klausz László

Gólszerző: Lovrencsics B. (11-esből, 1–0) a 2., Geiger (1–1) a 75., Bajzát (2–1) a 78. percben