A szünet utáni rövidzárlat okozta a Soroksár vesztét Kisvárdán

Kisvárda – Rajczi Péter az első félidő elején lesgyanús gólt szerzett?

Az NB II második fordulójában Kisvárdán lépett pályára a Soroksár. A szabolcsi gárda a bajnokság nyitó fordulójában magabiztos, 2–0-s győzelmet aratott a Budaörs otthonában, így önbizalomtól duzzadva várta a találkozót. Meghatározó játékosai közül Kocsis János vezetőedző nem számíthat a lábtörést szenvedett Délczeg Gergelyre. A Soroksár szakvezetője, Lucsánszky Tamás térdsérülés miatt kénytelen volt mellőzni Peszmeg Viktort és a részleges bokaszalag-szakadásból felépülőben lévő Mihály Dávidot.

A találkozót végül a papíron esélyesebb csapat, a Kisvárda nyerte meg, leginkább annak köszönhetően, hogy a második félidő elején a vendégeket kétszer is mattolta.

NB II, 2. forduló

Kisvárda Master Good–Soroksár SC 3–0 (1–0)

G.: Rajczi (17.), Fodor (51.), Izing (55.)

Kisvárda: Ivancsics-  Izing, Papucsek, Vermes, Vári – Fodor F. (Minczér, 81.), Lucas – Talabér (Lukács, 61.), Erős G. (Grumics, 65.), Cseri – Rajczi. Szakmai igazgató: Révész Attila.

Soroksár:Holczer- Fülöp, Gyepes, Gengeliczki, Valencsik – Csilus T. (Bajzát, 67.), Haris – Csilus Á. (Gárdos, 54.), Sándor, Pál A. – Lovrencsics (Koós, 67.) Vezetődző: Lucsánszky Tamás.

A gólok története a soroksarsc.hu tudósítása alapján:

17. perc: Jobb oldali támadás végén Talabér laposan középre passzolt, Rajczipedig erősen lesgyanús helyzetből a felső sarokba emelt, 1-0.

51. perc: Cseri harcolt ki szabadrúgást a tizenhatos vonalán. A szabadrúgást a sértett végezte el, középre adását Fodor fejelte közvetlen közelről a hálóba, 2-0.

55. perc: Nem tudott felszabadítani a soroksári védelem, a szabad labdára Izingcsapott le, és laposan a hosszú sarokba lőtt, 3-0.