A Cigánd bravúrgyőzelemmel lépett túl a múlt heti sokkon

Nyíregyháza – Feczkó Tamás szerint az idény leggyengébb játékát nyújtották.

Az újonc Cigánd SE a listavezető Balmazújvárost fogadta ideiglenes otthonában, Nyíregyházán. Az NB II 4. fordulójának egyik legnagyobb meglepetését a cigándi együttes okozta, miután a találkozó hajrájában győztes gólt szerzett.

A gólok története a cigandse.hu tudósítása alapján:

21. perc: Barcsay jobb oldali beadását Raducu fejelte a hálóba! 1–0.

45+1. perc: Bal oldali beadás után Fekete elé kerül a labda, aki 12 méterről okosan a hálóba emel, 1–1.

83. perc: Barcsay briliáns szögletét Raducu fejeli vissza a hosszú oldalról melyet Katona bólint be a kapuba. 2–1.

Edzői értékelések:

Fogarasi Zoltán (Cigánd):– Azt gondolom a játék összképe alapján teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, mert mind akaratban, mind pedig pontrúgásainkban felülmúltuk a mezőnyben nagyon jól játszó vendégeket. A csapat ismét igazolta, hogy teljesen kilábaltunk a múlt vasárnapi sokkból és igenis van tartásunk, és igazoltuk, hogy nem lehet minket leírni. Biztos, hogy lesznek még nehéz mérkőzéseink és lesznek vereségeink is, de ezzel a mentalitással ki fogunk tudni mászni minden sikertelenségből. Gratulálok az egész csapatnak, hiszen Cigánd városának nagy örömet szereztünk ezzel a történelmi, másodosztályú győzelmünkkel.

Feczkó Tamás (Balmazújváros):– Az idény leggyengébb játékát nyújtottuk, de így is fölényben játszottunk. A második félidő elején lett volna lehetőségünk eldönteni a mérkőzést, de két pontrúgással végül azt a cigándiak nyerték meg.