A ceglédi tréner szavai a zalai vereség után: "Ez így nem mehet tovább!"

Zalaegerszeg – Varga Attila szerint egy dolog döntött a csütörtöki meccsen.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Zalaegerszeg nyerte (2–0) az NB II 6. fordulójában félbeszakadt, és újrajátszott mérkőzését a Cegléd ellenében. A találkozó után a két csapat vezetőedzője így értékelte a párharcot.

Csató Sándor (ZTE): – Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, de az első találkozó után tudhattuk, mire számíthatunk. Összességben megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Varga Attila (Cegléd): – Szerintem nagyon rendben volt a csapat, nagyon jó teljesítményt nyújtottunk. Ha a Zalaegerszeg az első 20 percben mutatott játékát nyújtja végig, akkor most azt mondom fejet hajtva, hogy gratulálok és megérdemelték. De az első 20 perc után teljesen feljavult a játékunk és azt nyújtottuk, amit kell egy ilyen mérkőzésen. A ZTE helyzet nélkül nyert, a két csapat között egyetlen óriási különbség van, hogy amíg nálunk a támadó pozícióban nincs olyan ember, aki el tud dönteni mérkőzéseket, addig náluk volt egy, aki egyet villant, de az egyből gólt is ért. A mérkőzésen elégedett voltam a csapattal, a támadókat kivéve szinte minden játékossal. Az viszont eléggé negatívan előre mutató, hogy a támadóink nagyjából nulla gólosak, és csatárok nélkül azért elég nehéz hosszú távon jól szerepelni. Igazolni már nem tudunk, akik keretben vannak támadók, azoknak rohamosan fel kell javulniuk, mert ez így nem mehet tovább.